Najlepsi biegacze

biegu młodzieżowego

1. Bieg Fiata – 29 maja 1993 roku

Dziewczęta szkoły ponadpodstawowe:
Magdalena Ruśniok (74) LO Asnyka Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły ponadpodstawowe:
Grzegorz Tekieli (76) LO VI Bielsko – Biała
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Alicja Handzel (79) SP 25 Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły podstawowe:
Tomasz Węglorz (78) SP 6 Cieszyn

2. Bieg Fiata – 11 czerwca 1994 roku

Dziewczęta szkoły ponadpodstawowe:
Beata Kazimierczyk LO Asnyka Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły ponadpodstawowe:
Wojciech Wybraniec Kolejarz Katowice
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Magdalena Szymalska SP 1 Czaniec
Chłopcy szkoły podstawowe:
Patryk Szwajnoch MOSTiR Jastrzębie

3. Bieg Fiata – 4 czerwca 1995 roku

Dziewczęta szkoły ponadpodstawowe:
Jolanta Hetmańska (77) LO VI Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły ponadpodstawowe:
Paweł Wójcik (76) Kolejarz Katowice
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Magdalena Polko (82) MOSTiR Jastrzębie
Chłopcy szkoły podstawowe:
Patrycjusz Szwajnoch (80) MOSTiR Jastrzębie

4. Bieg Fiata – 2 czerwca 1996 roku

Dziewczęta szkoły ponadpodstawowe:
Jolanta Hetmańska (77) LO VI Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły ponadpodstawowe:
Paweł Wójcik (76) Kolejarz Katowice
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Magdalena Polko (82) SP 22 Tychy
Chłopcy szkoły podstawowe:
Jarosław Gniewek (81) SP 36 Bielsko – Biała

5. Bieg Fiata – 1 czerwca 1997 roku

Dziewczęta szkoły ponadpodstawowe:
Krystyna Żołna (81) KB Bojszowy
Chłopcy szkoły ponadpodstawowe:
Arkadiusz Sowa (79) MKS MOS Będzin
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Magdalena Polko (82) SP 22 Tychy
Chłopcy szkoły podstawowe:
Damian Piktel (83) MOSiR Jastrzębie

6. Bieg Fiata – 7 czerwca 1998 roku

Dziewczęta szkoły ponadpodstawowe:
Magdalena Polko (82) LO Tychy
Chłopcy szkoły ponadpodstawowe:
Sławomir Białobrzewski (79) Piast Cieszyn
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Barbara Waręta (83) KB MOSiR Jastrzębie
Chłopcy szkoły podstawowe:
Damian Piktel (83) KB MOSiR Jastrzębie

7. Bieg Fiata – 29 maja 1999 roku

Dziewczęta szkoły ponadpodstawowe:
Magdalena Polko (82) LO Tychy
Chłopcy szkoły ponadpodstawowe:
Tomasz Winkler (80) KB MOSiRt Jastrzębie
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Weronika Przyczynek (84) SP 1 Marklowice
Chłopcy szkoły podstawowe:
Jerzy Halfar (84) ZSO Racibórz SP

8. Bieg Fiata – 11 czerwca 2000 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Magdalena Polko (82) LO Tychy
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Tomasz Miśkowiec (81) Ekspres Katowice
Dziewczęta szkoły podstawowe i gimnazja:
Marta Zimnicka (85) MKS Żywiec
Chłopcy szkoły podstawowe i gimnazja:
Kamil Gołofit (85) KB MOSiR Jastrzębie

9. Bieg Fiata – 10 czerwca 2001 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Aleksandra Kozubek (82) SMS Racibórz
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Jerzy Halfan (84) SMS Racibórz
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Aneta Szarek (86) Gimnazjum Spytkowice
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Wojciech Dorighi (87) Gimnazjum Goleszów
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Kinga Bieszczad (88) LKS “Klimczok”
Chłopcy szkoły podstawowe:
Robert Basiura (88) SP 8 Bielsko – Biała

10. Bieg Fiata – 9 czerwca 2002 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Michalina Burzyńska (84) KB MOSiR Jastrzębie
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Jerzy Halfan (84) Victoria Racibórz
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Barbara Chwiejda (86) Gimnazjum 9 Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Wojciech Dorighi (87) Gimnazjum Goleszów
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Beata Szymańczak (89) LKS “Klimczok”
Chłopcy szkoły podstawowe:
Marek Kawik (89) LKS Pogórze

11. Bieg Fiata – 15 czerwca 2003 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Sylwia Jaśkowiec (86) SMS Szczyrk
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Paweł Skuza (85) LO IV Bielsko – Biała
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Beata Szymańczak (89) LKS “Klimczok”
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Grzegorz Szczechla (87) MKS Centrum Dzięgielów
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Katarzyna Moczek (91) SP Buczkowice
Chłopcy szkoły podstawowe:
Łukasz Nycz (90) SP Pisarzowice

12. Bieg Fiata – 30 maja 2004 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Dagmara Handzlik (86) LO IV Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Bogusław Homa (86) Ekspres Katowice
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Marta Basik (89) LKS Klimczok Bystra
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Rafał Szwajnoch (87) Ekspres Katowice
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Karolina Górniak (91) SP 11 Oświęcim
Chłopcy szkoły podstawowe:
Tomasz Kawik (91) LKS Pogórze

13. Bieg Fiata – 29 maja 2005 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Dagmara Handzlik (86) LO IV Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Dawid Mosbauer ZSOMS Racibórz
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Aleksandra Schatton (89) ZSOMS Racibórz
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Marek Kawik (89) LKS Pogórze
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Weronika Maciejca SP 4 Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły podstawowe:
Paweł Spyrka KB MOSiR Jastrzębie

14. Bieg Fiata – 4 czerwca 2006 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Barbara Strońska MOSiR Czechowice – Dziedzice
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Krzysztof Androsz UMKS “Reflex” Rybnik
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Katarzyna Piecha KB MOSiR Jastrzębie
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Marcin Ciepłak “Chemia Hurt” Rybnik
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Aleksandra Pleśniak SP 36 Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły podstawowe:
Szymon Jastrzębski SP 33 Bielsko – Biała

15. Bieg Fiata – 3 czerwca 2007 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Barbara Strońska MOSiR Czechowice – Dziedzice
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Krzysztof Androsz UMKS “Reflex” Rybnik
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Katarzyna Piecha KB MOSiR Jastrzębie
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Marcin Ciepłak “Chemia Hurt” Rybnik
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Aleksandra Pleśniak SP 36 Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły podstawowe:
Szymon Jastrzębski SP 33 Bielsko – Biała

16. Bieg Fiata – 1 czerwca 2008 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Magdalena Kozielska (91) SMS Szczyrk
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Maciej Staręga (90) SMS Szczyrk
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Sonia Lichacz (93) KB MOSiR Jastrzębie
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Rafał Marek (92) MKS Żywiec
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Katarzyna Wojciechowska (95) SP Komorów
Chłopcy szkoły podstawowe:
Jakub Banet (95) MOSiR Czechowice – Dziedzice

17. Bieg Fiata – 31 maja 2009 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Eliza Stokowy (90) UKS Diament Jastrzębie Zdrój
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Tomasz Kawik (91) LKS Pogórze
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Urszula Łętocha (95) SKS Osieczany
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Marcin Durkalec (93) MOSiR Czechowice – Dziedzice
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Masriola Batko (97) SKS Osieczany
Chłopcy szkoły podstawowe:
Sebastian Urbanek (97) Jastrzębie Zdrój

18. Bieg Fiata – 30 maja 2010 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Szotkowska Gabriela SP Jabłonka Czechy
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Urbanek Sebastian Klub biegacza MOSIR Jastrzębie
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Pięczonka Wiktoria Gim Cieszyn Cieszyn
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Mitko Mateusz (93) UMKS Marklowice Marklowice
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Maciulewicz Marzena LO SMS Szczyrk
Chłopcy szkoły podstawowe:
Klisz Paweł (92) LO SMS Szczyrk

19. Bieg Fiata – 29 maja 2011 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Lubojacka’ Ivana (98) 1B Jablunkov
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Michałek Mikołaj (98) MKS Trójwieś Bes. Istebna
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Rębisz Judyta (97) Gim. SMS Racibórz
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Zadworny Jan (95) KB MOSiR Jastrzębie
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Maciulewicz Marzena (93) LO SMS Szczyrk
Chłopcy szkoły podstawowe:
Jarco Dominik (93) RMD Montrail Żywiec

20. Bieg Fiata – 29 maja 2012 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Wandzel Justyna Bystra LKS Klimczok
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Mutwil Oliwer (98) UKS Diament Jedynka Wodzisław Śląski
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Szotkowska Gabriela Mosty
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Gaura Adam Czeski Cieszyn
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Bielecka Gabriela MKS Wodzislaw Śląski
Chłopcy szkoły podstawowe:
Jarko Dominik RMD Montrail Team Pietrzykowice

21. Bieg Fiata – 26 maja 2013 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Malina Michalina Bojszowy
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Jaromin Mateusz
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Mutwil Oliwia Jaworzynka
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Mutwil Oliwier Jaworzynka
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Frukacz Joanna Żywiec
Chłopcy szkoły podstawowe:
Ciurla Mikołaj Wilkowice

22. Bieg Fiata – 18 maja 2014 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Agata Warło (97) Marklowice
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Przemysław Strządała (95) Skoczów
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Agata Krzykała (00) Jastrzębie Zdrój
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Szymon Krywult 98 Bielsko – Biała
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Julia Kubańda (02) Julia Kubańda
Chłopcy szkoły podstawowe:
Wojciech Wojtyła (01) Pogórze

23. Bieg Fiata – 17 maja 2015 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Agata Warło (97) Marklowice
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Krywult Szymon (98) Bielsko – Biała
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Natalia Wiktorczyk (99) Bielsko – Biała
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Kubica Marcin (99)
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Chujeba Patrycja (02) Brenna
Chłopcy szkoły podstawowe:
Kozieł Mikołaj (02) Czamel

24. Bieg Fiata – 29 maja 2016 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Agata Warło (97) SM Szczyrk
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Szymon Krywult (98) Bielsko – Biała
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Marcelina Wojtyła (00) Pogórze
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Mateusz Kubień (00) Węgierska Górka
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Zofia Gajda (02) Czechowice -Dziedzice
Chłopcy szkoły podstawowe:
Jan Paszek (02) Czechowice – Dziedzice

25. Bieg Fiata – 28 maja 2017 roku

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne:
Marcelina Wojtyła (00) SM Szczyrk
Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:
Marcin Kubica (99) Bielsko – Biała
Dziewczęta szkoły gimnazjalne:
Weronika Jarecka (03) Bielsko-Biała
Chłopcy szkoły gimnazjalne:
Dawid Mielke (02) Kraków
Dziewczęta szkoły podstawowe:
Marta Jakubiec (04) Bystra
Chłopcy szkoły podstawowe:
Tomasz Fijak (04) Żywiec