Puchar Euroregionu Klasyfikacja generalna


XI PUCHAR EUROREGIONU BESKIDY W BIEGACH ULICZNYCH 2022

Msc Nazwisko i imię Kat. W. Miasto Klub Il. start Suma  
1 MRÓWKA MATEUSZ M20 RADLIN KWK MARCELRADLINIOKI W BIEGU 3 02:09:24
2 KOŹMIŃSKI JÓZEF M40 BIELSKO-BIAŁA SKL SUCHA BESKIDZKA 3 02:25:57
3 PIELA STANISŁAW M30 CIĘCINA 3 02:23:49
4 HATALA PAWEŁ M30 BIELSKO-BIAŁA 3 02:36:41
5 PYTLARZ MICHAŁ M30 ŁODYGOWICE 3 02:38:06
6 LASEK DARIUSZ M50 KOZY BYLEDOBIEC ANIN 3 02:46:46
7 WIELOPOLSKI MICHAŁ M20 BIELSKO-BIAŁA 3 02:48:08
8 PĘPEK ŁUKASZ M30 RYBARZOWICE 3 02:51:02
9 KRZUS GRZEGORZ M30 GODZISZKA 3 02:49:51
10 WOWRY GRZEGORZ M40 CIESZYN AMATOR – BEZ KLUBU 3 02:46:22
11 CAPEK MARTIN M30 ČADCA ČADEČKA V POHYBE 3 02:57:12
12 WOJTYŁA SZYMON M30 BIELSKO BIAŁA 3 02:59:01
13 BORATYŃSKI KRZYSZTOF M50 BIELSKO-BIALA BKB + SL W BB 3 03:51:46
14 ZAMARSKI KRZYSZTOF M40 JAWORZE CRIK FCA POLAND 3 03:10:29
15 FOJCIK KLAUDIUSZ M40 CIESZYN CIESZYN 3 03:23:36
16 STARZYŃSKI DANIEL M50 JAWORZE KB DROGA 3 03:12:42
17 PIERNIK RYSZARD M30 JANOWICE FCA SERVICES POLSKA 3 03:28:32
18 WISŁA GRZEGORZ M30 BIELSKO-BIAŁA TI FLUID SYSTEMS 3 03:30:06
19 SZYMAŃSKI JACEK M40 BIELSKO-BIAŁA 3 03:29:44
20 KIPPING MAGDALENA K40 BIELSKO-BIAŁA ULTRA BESKID SPORT 3 03:35:53
21 FIGURA MARCIN M30 RADZIECHOWY CHCE CI SIĘ? 3 03:27:40
22 MALCZYK RADOSŁAW M30 BIELSKO – BIAŁA 3 03:52:27
23 KRUCZYŃSKI MARIAN M60 ŻYWIEC ŻYWIEC 3 03:48:22
24 ZELEK ADAM M40 CIESZYN 3 03:16:17
25 BRUDNY RYSZARD M40 OCHABY 3 03:15:30
26 SZYMAŃSKI MACIEJ M30 BIELSKO- BIAŁA TI FLUID SYSTEMS 3 03:31:57
27 WALICA JERZY M50 CIESZYN BIEGAM BO LUBIĘ 3 03:58:20
28 KOWALSKI MICHAŁ M40 ŻYWIEC 3 03:48:29
29 MĘDRALA JACEK M40 BIELSKO-BIAŁA TEAM MĘDRALA 3 03:16:38
30 MARYJOSZ ADRIAN M40 ŻORY 3 03:14:28
31 WANDZEL ADRIAN M30 ŻYWIEC WKURW_TEAM 3 03:00:48
32 GRUSZECKA MARTA K30 BIELSKO-BIAŁA PĘDZIWIATRY NA ANIMUSZU 3 03:38:46
33 GRYNIEWICZ CZESŁAW M70 BIELSKO-BIAŁA KS SPRINT 3 03:56:08
34 JĘDRZKIEWICZ ANDRZEJ M50 ŻYWIEC 3 03:00:09
35 KUŹMIK BOGDAN M40 TRESNA 3 03:55:54
36 GOŁEK ROBERT M40 ŻYWIEC 3 03:00:58
37 NIZIOŁEK MARCIN M40 BIELSKO-BIAŁA 3 03:24:05
38 KAWA WOJCIECH M40 BIELSKO-BIAŁA BIEGAJĄCE INSEKTY 3 03:21:05
39 KASTELIK TOMASZ M50 ŻYWIEC WKURW_TEAM 3 03:23:22
40 ZONTEK ANDRZEJ M40 KOZY HIGHLANDERS 3 03:42:57
41 GUTAN DAMIAN M20 BIELSKO-BIAŁA 3 03:04:10
42 GANCARZ MAREK M20 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 3 03:41:02
43 KĄDZIOŁKA SEBASTIAN M30 BIELSKO-BIAŁA BIELSKO 3 03:25:07
44 RING RAFAŁ M40 PORĄBKA 3 03:37:32
45 GŁADYSZ GRZEGORZ M40 GLIWICE INŻYNIERIA BIEGANIA 3 03:02:16
46 HARAT TOMASZ M20 PORĄBKA 3 03:24:37
47 FURMANIUK ARTUR M40 CIESZYN WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 3 03:39:50
48 GABRYŚ PATRYCJA K30 CIESZYN 3 03:46:32
49 RAZZHYVIN ALEKSANDR M30 3 03:09:58
50 GAWŁOWSKI JERZY M40 POGWIZDÓW 3 03:39:14
51 DUDZIK ZENON M60 KATOWICE SK ZEN-TEAM 3 03:03:53
52 STAWARZ ANNA K30 ŻYWIEC WKURW_TEAM 3 03:25:30
53 BŁOTKO PIOTR M20 BIELSKO BIAŁA HIGHLANDERS 3 03:19:55
54 WITAS JACEK M40 BIELSKO-BIAŁA 3 03:33:38
55 CIURLA MATEUSZ M30 WILKOWICE ULTRA BESKID SPORT 3 03:04:23
56 BARANOWSKI RAFAŁ M30 BIELSKO-BIAŁA HIGHLANDERS 3 03:35:08
57 SIDZINA ARKADIUSZ M40 BIELSKO-BIAŁA TI POLAND 3 03:24:46
58 PETRUKOVYCH MAKSYM M30 BIELSKO BIALA 3 03:36:52
59 KNYPS ADAM M40 SKOCZÓW OPONY SERAFINOWSKI 3 03:07:47
60 PASZKO DOROTA K30 ŻYWIEC 3 03:48:13
61 KIEŁBAS PIOTR M40 BYSTRA 3 03:49:18
62 MAJCHERCZYK-PSIUCH PATRYCJA K30 TYCHY 3 04:00:14
63 BADOWSKA ELA K30 KĘTY 3 04:02:21
64 GĄSIOREK ADRIAN M30 PRZYBĘDZA 3 04:00:28
65 DURAJ MAGDALENA K40 BYSTRA ULTRA BESKID SPORT 3 04:08:08
66 ŚWIERKOT PRZEMEK M40 LIGOTA KAJ TA META 3 04:03:30
67 BUGIEL ROMAN M50 TYCHY 3 04:10:42
68 DROZD MARCIN M40 DĄBROWA GÓRNICZA 3 04:25:41
69 NIKIEL SZYMON M20 WILKOWICE 3 04:11:44
70 ELASRI ABDERRAHIM M40 CHORZÓW TEAM ELASRI 2 01:42:28
71 ROZMUS NORBERT M30 ZABRZE 2 01:53:03
72 KUBKOWSKI MATEUSZ M30 TARNOWSKIE GÓRY 2 01:26:18
73 KAWULOK ADRIAN M30 WILAMOWICE 2 01:33:39
74 ŚPIEWAK RAFAŁ M40 BYSTRA 2 01:34:22
75 MASARSKA WERONIKA K16 CIESZYN MUKS SZS CIESZYN 2 01:33:26
76 SMUDA MIRELLA K40 ZABRZEG 2 01:52:24
77 SIKORA PIOTR M50 BŁADNICE DOLNE 2 01:34:01
78 CIMPRICHOVÁ JANA K40 ŠENOV ŠENOV 2 01:56:19
79 KOCUR RAFAŁ M40 GÓRKI MAŁE NOEMI TEAM 2 01:32:06
80 KWAŚNY MARCIN M40 BUCZKOWICE WILD BUCHAYS 2 01:32:08
81 ŚRODA PIOTR M50 MIĘDZYRZECZE 2 01:32:20
82 GŁÓD RAFAŁ M30 MIĘDZYRZECZE GÓRNE BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 01:29:00
83 URGACZ MIROSŁAW M40 CIESZYN 2 01:35:07
84 OSIŃSKI ARTUR M30 CZECHOWICE-DZIEDZICE 2 01:52:07
85 TABOR ARKADIUSZ M30 CHORZOW 2 01:52:58
86 PALUCHIEWICZ SZYMON M40 PAWŁOWICE 2 01:55:06
87 MOCEK PAWEŁ M40 WODZISŁAW ŚLĄSKI BWOTR.PL 2 01:35:36
88 GABRYŚ GRZEGORZ M16 CIESZYN 2 01:35:44
89 STUCHLIK JAN M60 CIESZYN 2 01:57:08
90 WALA LUKASZ M40 BIELSKO-BIALA ULTRA BESKID SPORT 2 01:58:48
91 HAJDEREK JAN M16 CHYBIE CHYBIETEAM 2 01:35:33
92 NOWAK MIROSŁAW M40 ŻYWIEC 2 01:57:56
93 GŁĘBOCKI GRZEGORZ M50 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM SOBIE 2 01:34:52
94 SEMENOVYCH NATALIJA K16 KIVSHOVATA KYIV 2 01:09:46
95 JARZĘBOWICZ PAWEŁ M40 ZABORZE ZADYSZKA OŚWIĘCIM 2 01:13:43
96 BOCHENEK ADAM M16 CIESZYN 2 01:32:21
97 GÓRA PIOTR M40 BIELSKO-BIAŁA 2 01:37:14
98 POLETAJEW RAFAŁ M40 JASIENICA 2 01:35:07
99 PIETRZYK ROSTISLAV M40 VĚLOPOLÍ FMT GROUP 2 01:16:37
100 KUNINA PAWEŁ M50 JASTRZĘBIE ZDRÓJ KLUB BIEGACZA FARTLEK 2 01:15:52
101 KARWOT MACIEJ M40 JANKOWICE RADLINIOKI W BIEGU 2 01:37:16
102 JAROSZ MAREK M40 ŻORY 2 01:17:50
103 PIELA ANETA K30 BIELSKO-BIAŁA 2 01:38:41
104 KRĘCICHWOST KAMIL M30 BIELSKO-BIAŁA 2 01:17:29
105 MAZUREK ANNA K30 BIELSKO-BIAŁA PĘDZIWIATRY NA ANIMUSZU 2 01:35:59
106 MOŚCIŃSKI ROBERT M40 MYSZKÓW 2 01:18:21
107 ZIĘBA ŁUKASZ M40 TYCHY RUNHOGS TYCHY 2 01:39:45
108 PRONOBIS MAREK M40 WILKOWICE PRONOBIS TEAM 2 01:19:43
109 GAPINSKI TOMASZ M30 ZABRZE NEVER TOO LATE 2 01:20:03
110 DYBCZYŃSKA JADWIGA K40 GÓRKI WIELKIE LKS POGÓRZE 2 01:19:54
111 EISLER TOMASZ M40 CIĘCINA SKLEPBIKER.PL 2 01:18:58
112 KYRCZ MIROSŁAW M40 DANKOWICE MIRASTEAM 2 01:19:34
113 CICHOS KONRAD M40 CHORZÓW COJABIEGNE TEAM 2 01:20:59
114 WALIGÓRA BARTŁOMIEJ M40 BIELSKO-BIALA 2 01:38:58
115 PIWOŃSKI MICHAŁ M40 ŁAZISKA GÓRNE ROTMISTRZ PILECKI TEAM 2 01:20:38
116 NOWAK MAREK M40 LIGOTA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 01:21:43
117 KUSY KRZYSZTOF M50 CIESZYN PARKRUN CIESZYN 2 01:40:33
118 STUCHLIK DAMIAN M30 CIESZYN 2 01:41:08
119 NIKIEL MARCIN M40 BIELSKO-BIAŁA NIEZRZESZONY 2 01:41:33
120 CIUPAK MARCIN M40 BIELSKO-BIALA EATON RUNNING TEAM 2 01:40:14
121 BAŁA-TABOR MARTA K16 CHORZÓW 2 01:43:00
122 KAPELA MARCIN M30 BIELSKO-BIAŁA 2 01:21:29
123 KWAŚNIEWICZ PRZEMEK M30 TYCHY 2 01:21:50
124 MICHALIK ŁUKASZ M30 ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 01:22:42
125 WĄSOWICZ SZYMON M40 PISARZOWICE 2 01:20:39
126 BIAŁOMAZUR TOMASZ M40 BIELSKO-BIAŁA STARE BIELSKO 2 01:23:00
127 MACURA AGNIESZKA K16 GOLESZÓW 2 01:38:52
128 NOWAK JUSTYNA K40 LIGOTA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 01:44:04
129 DAWID PIOTR M50 JASIENICA 2 01:41:10
130 DAWID MATEUSZ M16 JASIENICA AQUA FITNESS BIELSKO – BIAŁA 2 01:24:12
131 LEKACZ MARCIN M16 NIELEDWIA 2 01:39:59
132 URBANIAK WITEK M40 CZECHOWICE-DZIEDZICE ROZBIEGAMY TO MIASTO – CZECHOWICE-DZIEDZICE 2 01:23:10
133 WĄSOWICZ MAŁGORZATA K30 PISARZOWICE 2 01:45:36
134 SANKALA WIESŁAW M40 PSZÓW 2 01:27:06
135 JACKOWSKA ALINA K30 BIELSKO-BIAŁA 2 01:46:37
136 WĘGLARZ GRZEGORZ M40 CZECHOWICE-DZIEDZICE EDF FENICE 2 01:46:07
137 POGONOWSKI MARCIN M40 ORZESZE PIVPOG 2 01:26:47
138 LIRO JOANNA K30 BIELSKO-BIAŁA 2 01:26:42
139 MACH SEBASTIAN M40 GOLESZÓW PORANNY BESKID RUN 2 01:28:18
140 SZYMKÓW JANUSZ M40 BIELSKO-BIAŁA FILII 2 01:40:55
141 GAWLIK TOMASZ M50 PSZCZYNA 2 01:28:36
142 RASZKA JANUSZ M50 CIESZYN DARK-ONE 2 01:45:17
143 OLSZOWSKI MARCIN M40 CIESZYN OLZA CIESZYN 2 01:26:52
144 BRACHMAŃSKI DARIUSZ M50 MARKLOWICE RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 2 01:44:21
145 ORAWSKI ROBERT M60 SKOCZÓW MIKI 2 01:46:26
146 ROTHKEGEL PAWEŁ M40 BIELSKO-BIAŁA ROTH 2 01:47:16
147 KOSTRUBAŁA MAGDALENA K40 KOZY 2 01:48:53
148 JARZYNA MICHAŁ M16 WROCŁAW 2 01:47:52
149 ZAMARSKI KRZYSZTOF M40 ŚWIĘTOSZÓWKA 2 01:27:45
150 STASZKIEWICZ WACŁAW M40 BESTWINA BESTWINABIEGA.PL 2 01:28:48
151 MAZUR ARKADIUSZ M30 MIĘDZYRZECZE DOLNE TI FLUID SYSTEMS 2 01:45:36
152 BURNAGIEL TOMASZ M50 CZERWIONKA-LESZCZYNY HR MAX ŻORY 2 01:28:12
153 SARECKI BARTLOMIEJ M30 BIELSKO-BIAŁA 2 01:28:20
154 RASZKA BARTŁOMIEJ M30 CIESZYN 2 01:47:16
155 TEPLICKI ANDRZEJ M40 BIELSKO-BIAŁA ROZBBIEGANE KOMOROWICE 2 01:24:39
156 GOGÓŁKA SZYMON M30 CIESZYN 2 01:27:37
157 ŚLIWKA ARKADIUSZ M40 LESZNA GÓRNA OLZA CIESZYN 2 01:30:11
158 TOMOSZ RADOMIR M30 CIESZYN 4M.PL 2 01:27:57
159 CZARNECKI MIKOŁAJ M16 BIELSKO-BIALA 2 01:30:38
160 ŚWISTOWICZ JANUSZ M50 BIELSKO-BIAŁA 2 01:48:14
161 SZUMOWSKI WOJCIECH M16 BIELSKO-BIAŁA OSP MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE 2 01:27:27
162 PIŁOT PIOTR M30 PSZCZYNA NASFOL 2 01:49:27
163 HARAT BEATA K40 PORĄBKA 2 01:48:19
164 FOLWARCZNY MAREK M30 HAŻLACH 2 01:30:55
165 MICHULEC TADEUSZ M60 BIERUŃ CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ – LOTEJ Z NAMI 2 01:49:11
166 OCHMAN MAREK M30 BIELSKO – BIAŁA HIGHLANDERS 2 01:50:40
167 PRZYBYŁA KRYSTIAN M30 HAŻLACH 2 01:50:20
168 MOŃKA MARCIN M40 RYBNIK 2 01:32:04
169 KOZUSZNIK MAREK M40 VĚLOPOLÍ RADEGAST BEERCLUB `NA KOPEČKU` 2 01:30:33
170 LISIAK KRZYSZTOF M60 WISŁA WIELKA 2 01:51:24
171 PARAFIŃSKI GRZEGORZ M40 TYCHY 2 01:48:49
172 MALEC ARKADIUSZ M30 BIELSKO-BIAŁA 2 01:39:19
173 DUDZIK SEBASTIAN M30 MAZAŃCOWICE XT500 2 01:31:02
174 JASEK PIOTR M40 BUCZKOWICE 2 01:31:17
175 ŁAPOT DARIUSZ M50 KATOWICE AMBITNY AMATOR 2 02:43:26
176 SZPRYCHA TOMASZ M40 BIELSKO-BIAŁA 2 02:40:52
177 LANKOSZ WOJCIECH M40 WĘGIERSKA GÓRKA CRIK FCA POLAND 2 02:26:19
178 GREŃ ZDZISŁAW M50 SKOCZÓW CRIK FCA POLAND 2 02:40:12
179 PIĄTEK RAFAŁ M30 ŻYWIEC 2 02:40:57
180 MACIEJOWSKA – BĄCZEK KATARZYNA K40 MIĘDZYRZECZE GÓRNE TM IRON TEAM 2 02:59:55
181 MUKOLA MOSPAN M30 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:26:17
182 ANDRUSIEWICZ MARTA K30 ŻYWIEC 2 02:53:00
183 MROWIEC KACPER M20 ŻYWIEC AKS CHORZÓW 2 02:01:30
184 WOJDA MARIUSZ M40 SOSNOWIEC 2 02:23:17
185 MLECZKO PAWEŁ M30 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY PIĆ WIĘCEJ PIWA 2 02:52:48
186 BOHN MARIUSZ M50 PIEKARY ŚLĄSKIE PIEKARY ŚLĄSKIE 2 02:55:41
187 PODSIADŁO MIKOŁAJ M30 BIELSKO-BIAŁA SZPITAL ŚW. ŁUKASZA 2 02:01:05
188 UNGEHOJER MAŁGORZATA K40 CZECHOWICE DZIEDZICE 2 02:57:34
189 GABRYŚ ADAM M30 MIKOŁÓW 2 02:30:22
190 TOKAREWICZ DAMIAN M40 ZEBRZYDOWICE ZEBRY 2 02:01:40
191 MYŚLIWIEC JAN M50 ŚLEMIEŃ AMATOR ŚLEMIEŃ 2 02:01:45
192 DOBIJA WOJCIECH M30 BIELSKO- BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:27:05
193 SOŁTYSEK RYSZARD M40 ZABRZE 2 02:56:39
194 MAREK BŁAŻEJ M30 BIELSKO-BIAŁA 2 02:53:26
195 SUCHANEK GRZEGORZ M40 POGWIZDÓW RUN TEAM POGWIZDÓW 2 02:04:27
196 BIEROŃSKA KAROLINA K30 DANKOWICE 2 02:48:21
197 LORANC PAWEŁ M50 OSTRE 2 02:57:38
198 PIEKIEŁKO TOMASZ M40 BRZEZINKA CRIK FCA POLAND 2 02:43:01
199 WOJTUKIEWICZ ARTUR M40 GLIWICE DHL RUN CLUB 2 02:28:20
200 PICZAK JAROSŁAW M40 KOZY JABŁUSZKOWA 2 02:55:39
201 SZAŁASNY PIOTR M30 KOBIÓR TESTYOUTDOOROWE.PL 2 02:25:49
202 SHKURKO MAKSYM M30 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:31:14
203 DRABEK PIOTR M30 OŚWIĘCIM SENIORZY 2 02:43:34
204 HOLONA MACIEJ M50 RYBNIK FORMA WODZISŁAW 2 02:31:17
205 PASKO TOMASZ M30 ŁĘKAWICA ZIMNA WÓDKA 2 02:59:40
206 BOJDYS JAROSŁAW M30 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:30:13
207 RYCHLEC SŁAWOMIR M40 RACIBÓRZ EASYRUN RACIBÓRZ 2 02:27:46
208 SZWEDA DAMIAN M30 KOŃCZYCE WIELKIE RUN TEAM POGWIZDÓW 2 02:10:22
209 GWIŻDŻ TOMASZ M40 TARGANICE CRIK FCA POLAND 2 02:31:36
210 JANDA SEBASTIAN M40 BIELSKO- BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:29:39
211 POŁOMSKA EDYTA K40 RYDUŁTOWY POLOMSCY TEAM 2 02:48:17
212 ROZMUS-ORCZYK ANNA K60 KOZY KOZY BIEGAJĄA NIE SKACZĄ ! 2 02:45:20
213 KRYWULT MIROSŁAW M60 BIELSKO-BIAŁA JKS-SKS KOMOROWICE 2 02:59:27
214 GRZYBEK DARIUSZ M30 POGORZYCE CRIK FCA POLAND 2 02:43:53
215 KASPEREK JANUSZ M50 PISARZOWICE 2 02:31:37
216 MARKOWSKI ARTUR M40 ROCZYNY 2 02:32:31
217 KOCIERZ ŁUKASZ M30 SÓL JUSTFEELFIT 2 02:33:47
218 SUSZYŃSKI ZBIGNIEW M50 SUSZEC 2 02:01:42
219 BOCHEŃSKI PAWEŁ M40 JAWISZOWICE —– 2 02:43:26
220 CAPUTA STANISŁAW M50 LIPOWA -LIPOWA BIEGA. 2 02:03:59
221 KLIMA ADAM M30 TYCHY RUNHOGS TYCHY 2 02:14:26
222 WŁODARSKI DARIUSZ M30 CIESZYN 2 02:04:03
223 CISZEK URSZULA K30 ŻYWIEC CISZKOVSKY TEAM 2 02:31:31
224 KOSOWSKI ROBERT M30 CIESZYN NIEZRZESZONY 2 02:02:44
225 SZYMA ŁUKASZ LDS M30 ZABRZEG BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:32:17
226 MOCZEK KAMIL M30 ŻYWIEC 2 02:13:57
227 BIAŁECKI PATRYK M30 BIELSKO-BIAŁA BEZ SPINY 2 02:30:40
228 BARTAS MATEUSZ M20 JASIENICA 2 02:44:51
229 KUTEŃ RAFAŁ M30 BIELSKO-BIAŁA 2 02:03:48
230 PYĆ ANDRZEJ M40 JASIENICA 2 02:32:49
231 TEKLA KRZYSZTOF M30 LĘDZINY 2 02:17:43
232 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M30 RUDA ŚLĄSKA -SILEMAN 2 02:45:36
233 KALIUZHNYI OLEKSANDR M20 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:16:42
234 AUGUSTYNIAK PIOTR M40 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:33:55
235 SOŁTYSEK MARCIN M40 CISIEC JUSTFEELFIT 2 02:46:38
236 DOBIJA ANDRZEJ M60 WĘGIERSKA GÓRKA MKS ZYWIEC- 2 02:16:46
237 POŁOMSKI GRZEGORZ M40 RYDUŁTOWY POLOMSCY TEAM 2 02:16:34
238 ŁACIAK PIOTR M40 WILKOWICE ND 2 02:17:55
239 JURASZEK ELŻBIETA K30 JELEŚNIA JUSTFEELFIT 2 02:34:46
240 KANIA PIOTR M30 ŁODYGOWICE 2 02:44:56
241 PLONKA SLAWEK M40 ZARZECZE AMATOR 2 02:17:48
242 BILSKI BŁAŻEJ M30 BIELSKO-BIAŁA CRIK FCA POLAND 2 02:34:17
243 CIERESZKO DARIUSZ M30 BIELSKO BIALA 2 02:15:47
244 KRAJCARZ TOMASZ M30 LEKAWICA 2 02:47:45
245 LONSER DANIEL M40 KATOWICE CRIK FCA POLAND 2 02:18:01
246 STRZELCZYK ARTUR M30 ŻORY 42 DO SZCZĘŚCIA 2 02:19:01
247 STWORA BARTŁOMIEJ M40 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE 2 02:19:39
248 JELONEK KRZYSZTOF M30 BIELSKO-BIAŁA 2 02:33:49
249 HANDY SAMANTA K30 KĘTY POWOLI DO CELU 2 02:51:04
250 TARGOSZ PIOTR M40 TWARDORZECZKA SPRINTEX TEAM 2 02:19:10
251 KASPEREK KRZYSZTOF M40 ŚLEMIEŃ 2 02:19:24
252 MYNARSKI SYLWESTER M50 BIELSKO-BIAŁA HIGHLANDERS 2 02:17:56
253 GADOMSKI DAWID M30 ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 02:17:54
254 JELEŃ MAREK M40 TRZEBINIA PARKRUN CHRZANÓW 2 02:33:32
255 ROMANOWSKI KRZYSZTOF M40 TYCHY CRIK FCA POLAND 2 02:20:15
256 JON PULMAN M50 MILÓWKA 2 02:33:12
257 WOŁOSZYN MAŁGORZATA K40 BIELSKO- BIAŁA MARGO TAEM 2 02:36:03
258 GÓRALCZYK ZDZISŁAW M50 RYBARZOWICE 2 02:50:57
259 HELLER RADOSŁAW M20 BRENNA 2 02:20:30
260 WASZTYL TOMASZ M50 BIELSKO-BIAŁA 2 02:19:12
261 BIERNOT MICHAŁ M30 MAZAŃCOWICE 2 02:47:14
262 GÓRNY MIROSŁAW M50 BIELSKO BIAŁA NUTREND BIEGA 2 02:21:45
263 KARPIŃSKI ROBERT M40 BIELSKO-BIAŁA KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA 2 02:22:57
264 KOZIEŁ SYLWESTER M50 TYCHY CRIK FCA POLAND 2 02:32:41
265 MALCZYK JANUSZ M40 WISŁA GOPR GRUPA BESKIDZKA 2 02:43:05
266 WEIGEL JACEK M40 BIELSKO-BIAŁA KS ŁUBU DUBU B-B KOMOROWICE 2 02:34:17
267 JANKO KAMIL M30 MIĘDZYRZECZE DOLNE WKURW_TEAM 2 02:54:24
268 HOFFMANN NIKODEM M30 BIELSKO-BIAŁA 2 02:18:20
269 WITEK JEREMIASZ M30 BIELSKO-BIAŁA 2 02:20:20
270 ŻELICHOWSKI RYSZARD M40 PORĄBKA DOGONIĆ BRATA 2 02:18:54
271 BARANOWSKI ŁUKASZ M30 ORZESZE 2 02:22:08
272 WICHROWSKI MICHAL M20 BIELSKO-BIALA 2 02:37:14
273 OGRODZKI KRZYSZTOF M30 BRENNA 2 02:48:07
274 WRONA DANIEL M40 GOLKOWICE 2 02:23:11
275 PIETYRA GRZEGORZ M40 TYCHY 2 02:21:40
276 BARAŃSKI JAKUB M20 KRAKÓW AZS UJ 2 02:24:21
277 KLAG MARIAN M60 RYBARZOWICE TOP33 2 02:38:53
278 ZYSK PAWEŁ M50 JANÓWKA 2 02:49:40
279 KARPIŃSKA AGATA K40 BIELSKO-BIAŁA 2 02:44:21
280 WYROBEK MARCIN M40 WITKOWICE 2 02:53:21
281 KĄKOL RYSZARD M60 BIELSKO-BIAŁA PĘDZIWIATRY NA ANIMUSZU 2 02:24:38
282 MIESZCZAK ANNA K30 KOCIERZ MOSZCZANICKI GÓRALKA_TRENUJE 2 02:42:39
283 KOZIEŁ KONRAD M20 TYCHY CRIK FCA POLAND 2 02:21:29
284 ZWIERZYŃSKI PIOTR M50 RYBNIK UNATCO 2 02:36:48
285 MAJDAŃSKI ŁUKASZ M30 TYCHY CRIK FCA POLAND 2 02:41:59
286 SOBOL ADAM M40 LUBOMIA DYSTANS LUBOMIA 2 02:24:22
287 DUDZIK RAFAŁ M30 KOZY BIEGAM ŻEBY PIĆ WIĘCEJ PIWA 2 02:38:32
288 WIŚNIEWSKI TOMASZ M40 BIELSKO-BIAŁA 2 02:24:02
289 PIŁAT MARCIN M40 LEŚNA ATOM 2 02:39:21
290 KASTELIK DARIUSZ M40 PIETRZYKOWICE SPRINTEX TEAM 2 02:44:10
291 GAŁUSZKA HALINA K50 PORĄBKA 2 02:25:57
292 HERLICZKA TOMASZ M40 GLIWICE AML-FLY TEAM 2 02:50:05
293 OGÓREK TOMASZ M30 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 2 02:25:11
294 BOSEK PAWEL M40 BIELSKO-BIAŁA BOSKI 2 02:39:07
295 PORĘBSKI PIOTR M50 BIELSKO-BIAŁA 2 02:39:55
296 SOBEL IZABELA K30 ŻYWIEC WKURW_TEAM 2 02:54:48
297 KOZIEŁ JADWIGA K50 TYCHY CRIK FCA POLAND 2 02:54:15
298 BRYŚ KAMIL M20 ŻYWIEC 2 03:27:24
299 BĄCZEK BARTŁOMIEJ M50 MIĘDZYRZECZE GÓRNE 2 03:34:29
300 WNĘTRZAK KRZYSZTOF M40 GILOWICE 2 03:02:28
301 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ M40 GLIWICE 2 03:38:59
302 SLIVKA JAN M60 ČADCA – KYČERKA KKM ČADCA 2 03:51:23
303 CHOLEWKA JAN M20 GILOWICE 2 03:02:50
304 RADACZYŃSKI WIESŁAW M50 BIELSKO-BIAŁA -ZSSIO – NUCZYCIEL SP 38 2 03:42:31
305 MIKOŁAJCZYK PIOTR M70 BĘDZIN TKKF CZELADŻ 2 03:57:19
306 MĘDREK KRZYSZTOF M20 ZABRZE 2 03:43:35
307 STEC AGNIESZKA K30 BIELSKO-BIAŁA BIEGOWA RODZINA 2 03:03:28
308 KONIOR JOANNA K30 RADZIECHOWY 2 03:01:04
309 SZPERKA LESZEK M40 CZECHOWICE-DZIEDZICE 2 03:00:01
310 ŁODZIANA BARTOSZ M30 ŻYWIEC 2 03:02:49
311 KUŚ RAFAŁ M40 BOJSZOWY NOWE CRIK FCA POLAND 2 03:02:50
312 SARAPATA DAWID M30 ŻYWIEC DENISTEAM 2 03:04:29
313 DURAJ DARIUSZ M40 BYSTRA ULTRA BESKID SPORT 2 03:08:52
314 MYNARSKA LIGIA K40 BIELSKO-BIAŁA HIGHLANDERS 2 03:10:05
315 STACHOWICZ MONIKA K40 BIELSKO-BIAŁA DENISTEAM 2 03:01:40
316 PĘPEK JAKUB M20 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE 2 03:11:27
317 SZARY MARIUSZ M30 BIELSKO-BIAŁA JA 2 03:01:36
318 OSTROWSKI ZYGMUNT M60 TYCHY 2 03:13:36
319 FRYCZ TADEUSZ M60 ŚWIĘTOSZÓWKA 2 03:11:31
320 BIEL RAFAŁ M40 BIELSKO-BIAŁA 2 03:10:27
321 ŚCIGAŁA ADAM M50 IMIELIN 2 03:11:51
322 BIEROŃSKI JAN M50 DANKOWICE 2 03:11:33
323 HELIOSZ JOANNA K40 CHORZÓW 2 03:12:45
324 ZAKLIKIEWICZ PIOTR M40 BIELSKO-BIALA 2 03:15:14
325 MĘDRALA CZESŁAW M70 BIELSKO-BIAŁA TEAM MĘDRALA 2 03:18:45
326 WITCZYK ŁUKASZ M30 TYCHY 2 03:19:05
327 GÓRALCZYK JOLANTA K50 RYBARZOWICE RYBARZOWICE 2 03:23:05
328 PANEK ELŻBIETA K40 BIELSKO-BIAŁA MARGO TEAM 2 03:23:40
329 RAKOWSKI JAROSŁAW M50 BIELSKO-BIAŁA BBL BIELSKO-BIAŁA 2 03:26:26
330 GAJ RAFAŁ M50 CHRZANÓW PARKRUN CHRZANÓW 2 03:25:25
331 BIEGUN KRZYSZTOF M50 ŻYWIEC 2 03:36:18
332 GOWIN DAGMARA K30 ŻYWIEC 2 03:23:45
333 DUDEK DOMINIK M50 BIELSKO-BIAŁA MCG 2 03:25:28
334 WIŚNIEWSKI JAROSŁAW M40 SOSNOWIEC MOSTOSTAL ZABRZE UNITED 1 01:42:36
335 SKUTIL MARCIN M30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:53:01
336 GRYCKO TOMASZ M30 WŁADYSŁAWOWO UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO 1 01:05:54
337 RAWŁUSZEWICZ WALDEMAR M50 ZABRZE 1 01:42:36
338 MALEK ALICJA K30 ORNONTOWICE AKADEMIA BIEGANIA ORNONTOWICE 1 01:53:03
339 DIDOVODIUK DMYTRO M30 IVANO-FRANKOVSKUKRAINA ACHILLES LESZNO 1 01:08:54
340 WOŹNIAK KRZYSZTOF M50 BIERUŃ CRIK FCA POLAND 1 01:42:52
341 SZYMONEK PIOTR M40 DĄBROWA GÓRNICZA 1 01:53:07
342 RYNKOWSKI BARTOSZ M30 NOWY DWÓR GDAŃSKI 1 01:10:24
343 MICHALSKI RAFAŁ M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:42:52
344 KAŁUŻA SŁAWOMIR M50 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ADS MASNA 1 01:42:52
345 GAŁUSZKA MARIA K20 PORĄBKA ITMBW KRAKÓW 1 01:53:08
346 BEDNAREK ADRIAN M30 BYDGOSZCZ ADRIANBEDNAREK.PL 1 01:12:25
347 SIKORA STEFAN M70 BIELSKO-BIAŁA TEAM SIKORA 1 01:42:54
348 HUBCZAK WOJCIECH M50 ŻYWIEC ARTECH WÓZKI WIDŁOWE 1 01:53:09
349 BANYŚ JACEK M40 ZAWIERCIE MOSTOSTAL ZABRZE UNITED 1 01:43:01
350 BURY JAROSŁAW M30 LUBLINIEC TURYŚCI 1 01:43:02
351 SEBASTIAN ŁUKASZ M40 ZABRZE 1 01:53:17
352 ZIĘCINA MACIEJ M40 KATOWICE ADS MASNA 1 01:17:40
353 SŁANEK PIOTR M40 WIEPRZ 1 01:43:04
354 KUMOREK MARIUSZ M30 ŁĘKAWICA 1 01:53:19
355 DYRLAGA MARCIN M30 WĘGIERSKA GÓRKA JUSTFEELFIT 1 01:19:42
356 DRĄG GRZEGORZ M40 TYCHY BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1 01:43:06
357 STARZYCKI PRZEMYSŁAW M30 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:19:55
358 OPIŁEK MAREK M30 KATOWICE BDB TEAM 1 01:43:06
359 KACPRZYK KATARZYNA K30 JAWORZNO 1 01:53:20
360 GAWLIK SŁAWEK M30 KRAKÓW DYNAFIT TEAM POLAND 1 01:20:47
361 WYDRA DARIUSZ M40 RUDA ŚLĄSKA 1 01:53:23
362 SOMMER TOMASZ M40 SULECHÓW SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA 1 01:21:12
363 NOWAK DOMINIK M30 ZIELONKI 1 01:43:09
364 PYTEL JAROSŁAW M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:53:27
365 PRANCKUNAS PETRAS M50 VILNIUS NA PAGAUK! 1 01:21:49
366 ŚCIESZKA KRZYSZTOF M30 ŻYWIEC 1 01:43:15
367 PALETA ELŻBIETA K20 KATOWICE TM IRON TEAM 1 01:53:31
368 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M40 KRAKÓW BIEGAMY Z KRANOWIANKĄ 1 01:43:15
369 TOMCZYK RAFAŁ M50 SOSNOWIEC 1 01:53:33
370 MERCHUT WOJTEK M40 TYCHY VIKING TRAINING CENTER 1 01:43:17
371 SKIBA ŁUKASZ M40 RACIBÓRZ EASYRUN RACIBÓRZ 1 01:53:33
372 TUSZYŃSKI KAMIL M30 SOSNOWIEC 1 01:22:04
373 MŁOCEK JAROSŁAW M40 RZYKI 1 01:43:17
374 VYTAUTAS GRAŽYS M50 VILNIAUS RAJONAS ANAVILIO KAIM RC NUL0ŽAU 1 01:22:19
375 PACZYNSKI ADAM M40 CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 1 01:43:18
376 PAJĄK MICHAŁ M30 RADOSTOWICE 1 01:53:37
377 JOSYPENKO JĘDRZEJ M30 WARSZAWA DREAM RUN 1 01:22:43
378 DZIĄBOR ANDRZEJ M40 BĘDZIN BEZ SPINY 1 01:53:39
379 PRZELIORZ TOMASZ M30 RYBNIK INŻYNIERIA BIEGANIA 1 01:22:46
380 DUDA JACEK M50 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ 1 01:43:22
381 ŚLEDZIOWSKI ANDRZEJ M50 KRAKÓW LACHOTEAM 1 01:53:40
382 KUBASZCZYK KAMIL M20 RAJCZA AZS PK 1 01:22:48
383 MALOTTA KONRAD M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ 1 01:43:23
384 LISIAKIEWICZ BARTOSZ M40 KLUCZBORK 1 01:53:42
385 FRĄTCZAK MATEUSZ M30 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW 1 01:22:55
386 SIWEK DARIUSZ M50 WYMYSŁÓW NOWINY.PL 1 01:43:28
387 BOHM JACEK M50 MIKOŁÓW STS BIEGATON 1 01:53:45
388 PIETYRA SZYMON M30 JELEŚNIA SOPOTRAIL 1 01:23:01
389 CZUCZ MICHAŁ M30 CHRZANÓW PARKRUN CHRZANÓW 1 01:43:38
390 KUROWSKI ANDREW M30 ŻYWIEC HUSARIA RACE TEAM 1 01:23:17
391 PIERNIK RADOSŁAW M50 ŚWIĘTOCHŁOWICE -6300 1 01:43:38
392 ŁAWNIK MATEUSZ M30 KATOWICE 1 01:23:23
393 BUKAŁA JAROSŁAW M50 BIERUŃ CRIK FCA POLAND 1 01:43:39
394 WACHLA RAFAŁ M40 RADZIONKÓW TOURSPORT RUNNING TEAM 1 01:23:28
395 JAWOREK ADAM M30 WODZISŁAW ŚLĄSKI 1 01:43:39
396 KAFARSKI ROBERT M50 ZAWADZKIE MAŁA PANEW TEAM ZAWADZKIE 1 01:53:51
397 ALBRECHT KRYSTIAN M20 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI 1 01:24:03
398 KANIA MICHAŁ M40 RYBNIK 1 01:43:40
399 MIESZCZAK MARCIN M30 BIELSKO BIEGISY 1 01:53:53
400 ALBRECHT ARKADIUSZ M40 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI 1 01:24:04
401 ZYSKOWSKI TOMASZ M30 RUDA ŚLĄSKA PKO BANK POLSKI 1 01:43:40
402 ODRZYWOŁEK SŁAWOMIR M40 CHRZANÓW RUN GLORIA 1 01:53:53
403 STOPKA SLAWEK M20 CIECINA JUSTFEELFIT 1 01:24:10
404 WRÓBEL ANDRZEJ M50 PEWEL MAŁA AMATOR 1 01:43:41
405 GOLEC ALEKSANDRA K50 ŻYWIEC KT ŻYWIEC 1 01:53:55
406 KORCZ DANIEL M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:43:45
407 JANOTA JÓZEF M50 JUSZCZYNA ŻYWCEM ZABIEGANI 2.0 1 01:53:56
408 MAŚLANKA TOMASZ M50 BYTOM KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1 01:24:51
409 MIESZCZAK WIOLA K30 ŻYWIEC 1 01:43:47
410 ZAJDEL DARIUSZ M60 ZAWADZKIE ZAWADZKIE BIEGNIE 1 01:54:01
411 STRAUB DANIEL M20 STRUŽNICE 1 01:25:08
412 BIERNOT DAMIAN M40 STANOWICE DB LESZCZYNY 1 01:54:03
413 MACHOWIAK ADAM M30 KATOWICE 1 01:43:49
414 BAŚ SEBASTIAN M30 ŻORY RUNFUN 1 01:54:05
415 PUŁANECKI ŁUKASZ M30 JELEŚNIA 1 01:25:14
416 RUSEK KRZYSZTOF M50 NOWA WIEŚ KĘCKIE HARPAGANY 1 01:43:58
417 ZANDER KAMIL M30 BYTOM 1 01:54:05
418 JAŚKIEWICZ SŁAWOMIR M40 MYSŁOWICE 1 01:44:04
419 RUSECKA AGNIESZKA K30 KATOWICE BDB TEAM 1 01:54:08
420 LISICKI KAMIL M30 CZECHOWICE-DZIEDZICE ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICE 1 01:25:34
421 SARNOWSKI TOMASZ M40 JASŁO ORLEN RUNNING TEAM 1 01:44:07
422 HUBCZAK RAFAŁ M40 ŁĘKAWICA K ŻYWCA WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 1 01:54:09
423 FICOŃ SZYMON M20 SOPOTNIA WIELKA SOPOTRAIL 1 01:25:44
424 BAJOREK DAWID M20 ŻYWIEC 1 01:44:12
425 ZIEMNIK LESZEK M30 WIELICZKA 1 01:54:10
426 MOSKWA SŁAWOMIR M30 JAWISZOWICE ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:25:49
427 BRZESKI SZCZEPAN M40 BOCHNIA 1 01:54:10
428 ZEMCZAK KAMIL M20 ZABRZE 1 01:25:56
429 KAPELA PIOTR M40 BOJSZOWY NOWE -SHMT 1 01:44:15
430 SMÓŁKA RAFAŁ M40 LIBIĄŻ CHRZANÓW BIEGA 1 01:54:15
431 SKWORC GRZEGORZ M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SKWORC BIEGAM W GÓRACH 1 01:26:06
432 BARWICKA MARZENA K40 BORONÓW 1 01:44:16
433 WRÓBEL PIOTR M40 KRAKÓW AŁADŻA 1 01:54:16
434 SILIUS ROLANDAS M50 VILNIUS 1 01:26:23
435 PIĄTKOWSKA DOMINIKA K20 ŻYTOWICE 1 01:44:20
436 MRÓZ JAROSŁAW M50 ŻORY MROZY TEAM 1 01:54:17
437 WINIARSKI KAROL M40 ŻEGLCE BŁĘKITNI ŻEGLCE 1 01:44:21
438 KADZIDŁOWSKA ALEKSANDRA K40 ŁÓDŹ EVERRUN 1 01:54:18
439 FICOŃ ŁUKASZ M20 SOPOTNIA WIELKA SOPOTRAIL 1 01:26:52
440 KASIOWNIAK BŁAŻEJ M20 BIELSKO-BIAŁA ŻÓŁWIE NINJA 1 01:44:21
441 PAWLIK JOANNA K40 ŻYWIEC 1 01:54:19
442 DIDOVODIUK OLESIA K30 IVANO-FRANKIVSK ACHILLES LESZNO 1 01:27:44
443 BRANKIEWICZ PIOTR M40 KRAKÓW 1 01:44:27
444 NEMCZENKO MARYNA K20 CHARKOW ACHILLES LESZNO 1 01:27:56
445 OLEŚ ARTUR M40 LEŃCZE 1 01:44:31
446 MARKOWSKA EWA K40 ŁÓDŹ SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1 01:54:25
447 JURASZ STANISŁAW M50 CISIEC ALPLA TEAM 1 01:44:33
448 PLESIŃSKI SEBASTIAN M40 SOSNOWIEC TRIATHLONTRAININGCENTER 1 01:54:25
449 WIDUCH JAREK M30 PEWEL ŚLEMIEŃSKA PEWEL DREAM TEAM 1 01:28:03
450 KULA ANDRZEJ M40 JAWORZE 1 01:44:36
451 JOP GRZEGORZ M30 PANIÓWKI MEDUZY 1 01:54:27
452 SŁABY ADAM M50 BIERNA DLA ŻONY 1 01:44:38
453 MALINOWSKI KRZYSZTOF M50 BĘDZIN BEZ SPINY 1 01:54:28
454 MIESZCZAK MARCIN M30 ŻYWIEC 1 01:28:03
455 SREBRO ANDRZEJ M40 ZIELONKI 1 01:44:39
456 CHMIELEWSKI RAFAŁ M40 BIELSKO-BIAŁA IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA 1 01:28:09
457 MOSKAŁA KRZYSZTOF M20 BIELSKO- BIAŁA 1 01:54:31
458 KOPEĆ KRZYSZTOF M50 CZECHOWICE-DZIEDZICE 1 01:28:21
459 CHROBOK MARCIN M40 OŚWIĘCIM 1 01:54:34
460 KUMANEK BARTŁOMIEJ M30 CHEŁMEK 1 01:28:28
461 PŁONKA SEBASTIAN M40 KRAKÓW 1 01:54:34
462 WYSOCKI MARIUSZ M40 PIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 1 01:28:32
463 JOSYPENKO BOŻENA K40 WARSZAWA DREAM RUN 1 01:44:53
464 HELIOSZ ADAM M40 RYBNIK RUN2BFREE 1 01:54:36
465 WĘGLARZ WALDEMAR M40 RABKA-ZDRÓJ EXTREME CLUB RABKA-ZDRÓJ 1 01:28:38
466 STWORA KAMIL M20 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE KW SAKWA 1 01:54:36
467 ŠLACHTA JAN M50 STŘÍTEŽ NVPP 1 01:00:02
468 PRZYBYŁA MATEUSZ M30 CZERWIONKA-LESZCZYNY LUXTORPEDA CZERWIONKA 1 01:28:45
469 TOMASICZEK DAWID M30 DANKOWICE ROZBBIEGANE KOMOROWICE 1 01:00:03
470 AGIEJCZYK WOJCIECH M30 KRAKÓW GO APTIV! 1 01:28:46
471 MIŚ PAWEŁ M40 HUCISKO CZWARTUNIO TEAM 1 01:45:02
472 FAŁOWSKA SONIA K20 ANDRYCHÓW 1 01:54:40
473 SZCZUREK DAVID M16 CZESKI CIESZYN SPK – ČESKÝ TĚŠÍN 1 01:00:03
474 FRANK ALEKSANDER M20 REŃSKA WIEŚ KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 1 01:28:52
475 PIECZARA AGNIESZKA K40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:54:45
476 BROŃCZYK RAFAŁ M30 BIELSKO-BIAŁA ROZBBIEGANE KOMOROWICE 1 01:00:10
477 SOBOLEWSKI KRZYSZTOF M50 GLIWICE HIPCIO 1 01:29:11
478 KRZYSTAŁA WIESŁAW M40 SKRZYSZÓW 1 01:45:05
479 ŁASKARZEWSKI PIOTR M40 BIELSKO-BIAŁA 1 01:54:47
480 BROŃCZYK ARIEL M30 BIELSKO-BIAŁA ROZBBIEGANE KOMOROWICE 1 01:00:10
481 LEJAWKA GRZEGORZ M40 DALESZYCE TEAM BEZ NAZWY 1 01:29:12
482 SŁODKOWSKI MAREK M40 STANISZCZE WIELKIE MAŁA PANEW TEAM ZAWADZKIE 1 01:45:05
483 GORYCKA KATARZYNA K50 KRAKÓW SPK – ČESKÝ TĚŠÍN 1 01:00:24
484 MADEJCZYK MAREK M30 KATOWICE GOPR GRUPA BESKIDZKA 1 01:29:24
485 KACZOR BASTEK M50 TYCHY RUNHOGS TYCHY 1 01:54:51
486 BENKOVÁ GABRIELA K40 CZESKI CIESZYN SPK – ČESKÝ TĚŠÍN 1 01:00:26
487 GRZESIKIEWICZ MARIUSZ M40 GLIWICE 1 01:29:28
488 SPITZKI ARNOLD M40 JASIONA SĄSIEDZITEAM 1 01:45:06
489 FIDOR MICHAŁ M40 TYCHY RUNHOGS TYCHY 1 01:54:51
490 MADZIA PAULINA K30 KRAKÓW 1 01:00:27
491 SZEWCZYK DAMIAN M40 JEJKOWICE JEJKOWICE BIEGAJA 1 01:29:29
492 RĘBISZ PAWEŁ M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:45:06
493 JUSZCZAK ZBIGNIEW M50 OPATÓWEK PKB KMP KALISZ 1 01:54:52
494 ŻYŁA WOJCIECH M40 KOŃCZYCE WIELKIE . 1 01:00:46
495 KANTYKA KRZYSZTOF M40 PEWEL ŚLEMIEŃSKA PEWEL DREAM TEAM 1 01:29:37
496 SŁOWIAK JAN M30 SÓL PARZENICA 1 01:45:10
497 SPIECHOWICZ ANDRZEJ M30 ZABRZE 1 01:54:52
498 URBAS ARMAND M50 BYSTŘICE SPK – ČESKÝ TĚŠÍN 1 01:00:47
499 KŁOSOWICZ LESZEK M30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:29:55
500 SIKORA ARKADIUSZ M40 CHORZÓW MIRAZ RACE TEAM 1 01:45:11
501 KULA RADOSŁAW M40 HAŻLACH 1 01:54:52
502 SZUKALSKI MAREK M40 CIESZYN 1 01:00:52
503 SAMBAK TADEUSZ M50 JAWISZOWICE ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:30:05
504 JARGUS PAWEŁ M40 PODOLSZE AKTYWNA DOLINA KARPIA 1 01:54:56
505 MADZIA AGNIESZKA K30 CIESZYN 1 01:00:55
506 UDZIELA TOMASZ M40 NOWY TARG 1 01:30:05
507 TOMALA ROBERT M40 LĘDZINY 1 01:54:57
508 PIEPRZKA JANUSZ M40 DZIĘGIELÓW 1 01:00:57
509 JAROSZ MICHAŁ M20 POLANKA WIELKA 1 01:54:59
510 TARGOSZ AGATA K40 TWARDORZECZKA SPRINTEX TEAM 1 01:01:00
511 GÓRSKI SŁAWEK M40 GLIWICE 1 01:45:14
512 NOGA MARCIN M30 WIEPRZ 1 01:55:02
513 STELMACH JACEK M40 CIESZYN 1 01:01:11
514 SZCZYGIEŁ PAWEŁ M30 BOJSZOWY CRIK FCA POLAND 1 01:30:15
515 FIJAK MARCIN M30 ŻYWIEC 1 01:55:02
516 TARGOSZ ANETA K30 CIESZYN OLZA CIESZYN 1 01:01:15
517 WÓJTOWICZ GABRIEL M40 ŻYWIEC 1 01:55:08
518 DUDZIAK TADEUSZ M60 BRANICE 1 01:01:17
519 SAWICKI MICHAŁ M40 PIASECZNO FUNDACJA NUTRICIA 1 01:30:28
520 MOJŻESZEK MIROSŁAW M30 ŻYWIEC ŻYWCEM ZABIEGANI 2.0 1 01:45:27
521 SKOWRON MAGDALENA K40 BALICE 1 01:55:14
522 WEHSOLY NATALIA K16 BIELSKO-BIAŁA 1 01:01:19
523 RZEŹNICZEK KRZYSZTOF M40 PIEKARY ŚLĄSKIE HAM KRÓLEWSKIE WĘDLINY. 1 01:30:38
524 KOSTERA DARIUSZ M50 LIPOWA 1 01:45:28
525 GUZIK KATARZYNA K40 HAŻLACH 1 01:01:25
526 WRĘCZYCKI ROBERT M40 KALETY O CO BIEGA W KALETACH 1 01:30:51
527 BIAŁOŻYT KRZYSZTOF M50 KAMESZNICA 1 01:45:29
528 ŁOBODA MARCIN M40 USTROŃ ŚWIRY STELA 1 01:55:17
529 CALA IGOR M50 CZESKI CIESZYN 1 01:01:26
530 BARTULA PIOTR M40 KRAKÓW GARBARNIA KRAKÓW 1 01:30:53
531 LECH MIŁOSZ M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:45:31
532 TROMBIK EMIL M70 CZESKI CIESZYN TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN 1 01:01:37
533 MICHAŁEK GRZEGORZ M50 KATOWICE GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1 01:45:33
534 MLAK DARIUSZ M40 TARNOWSKIE GÓRY 1 01:55:20
535 DZIENDZIEL BOŻENA K30 HARBUTOWICE 1 01:01:47
536 ORŁÓW ŁUKASZ M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:31:06
537 BURY RAFAŁ M50 ZAGÓRZ RUN GLORIA 1 01:45:34
538 MIELKE DAGMARA K40 BAŻANOWICE OLZA CIESZYN 1 01:01:50
539 BULIK WITOLD M50 GILOWICE OLIMPIJCZYK GILOWCE 1 01:31:12
540 NOWORYTA GRZEGORZ M30 RUDZE AKTYWNA DOLINA KARPIA 1 01:45:36
541 GÓRSKA AGNIESZKA K40 KATOWICE BDB TEAM 1 01:55:28
542 PASTUCHA KAROLINA K30 CIESZYN 1 01:01:53
543 HANKUS ŁUKASZ M40 ŻYWIEC 1 01:31:23
544 WAJDA JANUSZ M50 BYTOM 1 01:45:37
545 GONDKO KONRAD M20 SUŁKOWICE 1 01:55:31
546 SZCZERBA MICHAŁ M40 BIELSKO – BIAŁA 1 01:01:55
547 WIECZOREK MACIEJ M30 OŚWIĘCIM ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:31:29
548 KUKLA LESZEK M40 MIZERÓW 1 01:55:32
549 KONARSKA BARBARA K30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:02:08
550 SAWICKA ANNA K30 SOPOTNIA WIELKA SOPOTRAIL 1 01:31:30
551 NOWAK DAWID M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJA 1 01:55:34
552 CIEŚLAR ANNA K30 POGWIZDÓW 1 01:02:08
553 PORĘBSKI RAFAŁ M40 ZAWADA EVIL TEAM 1 01:31:49
554 MAZUR KAMIL M30 PIEKARY ŚLĄSKIE PKO BANK POLSKI 1 01:45:55
555 PANKIEWICZ IRENEUSZ M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ 1 01:55:35
556 KĘKUŚ DOROTA K40 MARKLOWICE GÓRNE 1 01:02:09
557 TOPOLSKI MARCIN M40 JADOWNIKI CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA 1 01:31:54
558 KUCZEK KATARZYNA K40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ 1 01:55:35
559 KOWALSKI KRZYSZTOF M40 BIELSKO BIAŁA AMATOR 1 01:02:13
560 PIECZARA BŁAŻEJ M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:31:57
561 SKOWRONEK ŁUKASZ M30 KATOWICE 1 01:45:57
562 NICIŃSKI DARIUSZ M50 RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM! 1 01:55:36
563 LISOWSKI MARCIN M40 MYSŁOWICE 1 01:32:05
564 MALINOWSKI MARCIN M30 RYBNIK 1 01:46:00
565 PAWELEC LIDIA K50 BIELSKO-BIAŁA 1 01:02:34
566 TESZNER CZESŁAW M30 MIZERÓW 1 01:32:09
567 KOWALIK ANNA K30 LUBLINIEC TURYŚCI 1 01:46:08
568 MOCEK MACIEJ M40 TARNOWSKIE GÓRY IRON MAIDEN 1 01:55:47
569 DIVOKÝ MICHAL M16 ORLOVÁ LUTYNĚ NEVYMĚKNEM 1 01:02:42
570 MASIALSKI MACIEJ M30 PODOLSZE AKTYWNA DOLINA KARPIA 1 01:46:08
571 SOLIWODA IWONA K30 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND 1 01:55:48
572 SOBIERAJSKA RENATA K40 RACIBÓRZ EKO-OKNA RUNNERS 1 01:02:47
573 FAŁEK ADAM M20 MIKOŁÓW ŁAMIGNATY 1 01:32:19
574 BOŻEK SEBASTIAN M30 KATOWICE SILESIA MARATHON CLUB 1 01:46:12
575 KONSEK JACEK M30 RYBNIK 1 01:55:48
576 KUDYNIUK MARCIN M40 KATOWICE 1 01:02:49
577 MAŁYSIAK JAROSŁAW M40 GILOWICE DRAGON RUNNERS 1 01:32:22
578 CIUŁA TOMASZ M20 ŻYWIEC 1 01:46:14
579 SZYMANSKI MARIUSZ M30 RUDA SLASKA RUDZIOLE 1 01:55:50
580 BIAŁAS BARTOSZ M30 BRUDZOWICE DEAF RUNNER 1 01:03:05
581 GORAUS KAMIL M30 RUDA ŚLĄSKA RUN RUN RUN 1 01:32:36
582 PIKUŁA JACEK M40 BIERUŃ WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1 01:46:18
583 LORANC ADRIAN M20 BIERNA 1 01:55:53
584 BRZEZIŃSKI WALDEMAR M50 WYSOKA LKS WYSOKA 1 01:46:19
585 WÓJCIK KAMIL M20 BIERNA 1 01:55:54
586 KACZMARCZYK JANUSZ M50 POGWIZDÓ NIEZRZSZONY 1 01:03:13
587 WIEWIÓRA ZBIGNIEW M40 ŚWINNA KP PSP ŻYWIEC 1 01:32:39
588 KACZMARCZYK ŁUKASZ M40 CHORZÓW LAURA I LLUC 1 01:46:26
589 KLIMAS ANDRZEJ M40 GILOWICE FALUŚ 1 01:55:56
590 SAWICKI MAREK M30 LIPOWA TEAM BROTHERS 1 01:32:52
591 DZIKI MAREK M40 ROGOŹNIK RYSKI Z ROGOLA 1 01:56:09
592 SKOUPILOVA JANA K40 TŘINEC 1 01:03:25
593 CHMIELEWSKI BARTOSZ M40 JAWORZE IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA 1 01:33:05
594 PLEWA REMIGIUSZ M40 GOSTYŃ 1 01:46:31
595 BIAŁECKI MACIEK M50 CHYBIE LZS `RYKALEC` ZARZECZE 1 01:56:14
596 CYGANIK PIOTR M30 CHORZÓW FC CWANIAKI 1 01:03:30
597 MIKOŚ MARCIN M40 KATOWICE BDB TEAM 1 01:33:05
598 CIOSEK MATEUSZ M30 SOSNOWIEC 1 01:46:31
599 TOKARZ KAMIL M20 PTASZKOWA 1 01:33:08
600 GANCARCZYK WIESŁAW M50 LIBIĄŻ 1 01:56:14
601 CIEŚLICKA MARTA K40 ŻORY NESSI TEAM 1 01:03:39
602 KAPICA ŁUKASZ M30 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1 01:33:09
603 KUCHARCZYK BENEDYKT M60 BORONÓW JEDNOŚĆ BORONÓW 1 01:46:42
604 KLIMEK ANTONI M40 LUBOMIA DYSTANS LUBOMIA 1 01:56:15
605 URBAŚ MONIKA K40 CZESKI CIESZYN SPK – ČESKÝ TĚŠÍN 1 01:03:42
606 MAŁECKI GRZEGORZ M40 TYCHY CRIK FCA POLAND 1 01:33:41
607 KOZIEŁ TADEUSZ M30 RZESZÓW SZCZĘŚCIARZ BIEGA 1 01:46:44
608 SZYNIEC MARCIN M30 TYCHY TEAM PAPRY I PRZYJACIELE 1 01:56:16
609 GERLIPP OLIWIA K16 CIESZYN 1 01:03:58
610 DOBIJA KRYSTIAN M30 ŁODYGOWICE 1 01:33:44
611 WILK MIROSŁAW M40 ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 01:46:44
612 DĘBOWSKI MAREK M30 TYCHY 1 01:56:16
613 KORZUSZNIK PIOTR M60 CZERWIONKA LUXTORPEDA CZERWIONKA 1 01:04:00
614 PĘKALSKA DOROTA K40 ŻYWIEC GÓRALSKIE ZAKAPIORKI 1 01:56:16
615 KRĘŻEL TOMASZ M40 CHORZÓW 1 01:04:18
616 KOBIELA ELIZA K30 KRAKÓW 1 01:33:56
617 SZWED ADAM M30 ŻYWIEC 1 01:46:47
618 WOJTUKIEWICZ JUSTYNA K30 GLIWICE 1 01:04:21
619 KOZIK TOMASZ M40 BRZUŚNIK SPRINTEX TEAM 1 01:33:57
620 LEJAWKA URSZULA K40 DALESZYCE TEAM BEZ NAZWY 1 01:46:47
621 URBANIAK KRZYSZTOF M30 BYTOM 1 01:56:27
622 WOJTUKIEWICZ KAMILA K30 GLIWICE 1 01:04:23
623 KASTELIK SZYMON M20 GILOWICE GRZMOT GILOWICE 1 01:33:58
624 TARGOŚ MICHAŁ M40 PIEKARY SLĄSKIE 1 01:46:52
625 FAŁEK KRZYSZTOF M40 MIKOŁÓW ŁAMIGNATY 1 01:56:31
626 SZYMBORSKA-KRĘŻEL AGNIESZKA K40 CHORZÓW 1 01:04:49
627 KOZŁOWSKI SEBASTIAN M20 DOBROŃ 1 01:46:52
628 MARCZAK KRZYSZTOF M50 ŚWIĘTOCHŁOWICE PKO BANK POLSKI 1 01:56:31
629 LUBOWICKI ŁUKASZ M40 TYCHY CRIK FCA POLAND 1 01:34:09
630 WÓJCIK MATEUSZ M30 HECZNAROWICE 1 01:47:06
631 MOCEK ROMAN M60 CHUDÓW 1 01:56:34
632 GÓRA MAREK M50 TARNOWSKIE GÓRY 1 01:05:27
633 KILJAN MARIUSZ M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:34:15
634 MARKOWSKI MARCIN M40 ŁÓDŹ SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1 01:47:06
635 BALCAREK HENRYK M40 RYBNIK 1 01:56:34
636 MIELCZAREK ALEKSANDRA K30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:05:33
637 ŁACIAK GRZEGORZ M30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:34:30
638 GONDKO KRZYSZTOF M40 SUŁKOWICE 1 01:47:07
639 GAWENDA DARIUSZ M40 KOBIÓR DISCO RUNNERS 1 01:56:38
640 PAWEŁKIEWICZ MATEUSZ M30 KATOWICE 1 01:05:33
641 HORNIK MIRA K50 KATOWICE 1 01:56:45
642 MORAWIEC-CIEŚLAR KATARZYNA K30 CIESZYN 1 01:05:51
643 BUJAK MARCIN M40 RYBNIK 1 01:34:35
644 BUGAJSKA KINGA K30 ŻYWIEC 1 01:47:10
645 MALISZEWSKA MARTA K40 ZAKOPANE KINGRUNNER ULTRA 1 01:56:48
646 CIEŚLAR DARIUSZ M30 CIESZYN 1 01:05:52
647 SZYDŁOWSKI WALDEMAR M40 TYCHY BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1 01:47:12
648 BARON ŁUKASZ M40 ŻYWIEC 1 01:56:49
649 GAIM JACEK M40 SOSNOWIEC 1 01:06:48
650 SMOLEC WOJCIECH M20 ANDRYCHÓW 1 01:47:13
651 LENART JOANNA K50 CHEŁMEK ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:56:51
652 KUZDROWSKA KATARZYNA K30 BIELSKO-BIAŁA KUZDRO TEAM 1 01:06:55
653 SAWICKI LUCJAN M40 ŻYWIEC TEAM BROTHERS 1 01:34:49
654 RDUCH PIOTR M30 RYBNIK 1 01:47:13
655 LENART ARTUR M50 CHEŁMEK ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:56:51
656 SZCZERBA ANNA K40 ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 01:07:09
657 SZKUDLAREK ARTUR M30 ANDRYCHÓW ANDRYCHÓW RUNNING 1 01:47:14
658 DOBIJA PAWEŁ M40 SIENNA EXTREME WOLF 1 01:56:52
659 DRABICKA MAGDALENA K30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:07:17
660 BURDA SEBASTIAN M30 WYGIEŁZÓW RUN GLORIA 1 01:34:57
661 WINCZAKIEWICZ MICHAŁ M30 KATOWICE WINCZITEAM 1 01:47:17
662 LASZCZAK SZYMON M16 SZCZYRK 1 01:07:18
663 STOLORZ WOJCIECH M30 MYSŁOWICE BIEGAMYSŁOWICE 1 01:35:00
664 JACZUN JULIA K20 EITMINIŠKĖS RC NUL0ŽAU 1 01:47:17
665 TYRALIK SYLWIA K40 WIEPRZ 1 01:56:55
666 RACHWAŁ MAGDALENA K30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:07:18
667 JANIK GRZEGORZ M30 JELEŚNIA 1 01:35:06
668 GORYWODA MICHAŁ M20 RYBNIK 1 01:47:19
669 PYREK DAWID M30 TARNOWSKIE GORY TOROS DE ESPANA 1 01:57:09
670 JISKRA MAREK M50 OBORA 1 01:07:34
671 FLORCZAK SYLWIA K40 ŁÓDŹ SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1 01:47:20
672 GOLEC RYSZARD M50 ŻYWIEC KT ŻYWIEC 1 01:57:10
673 FICEK BOGDAN M60 CIESZYN NIEZRZESZONY 1 01:07:49
674 BOGATZKI MAREK M30 CHORZÓW 1 01:35:20
675 KAPICA ADRIAN M30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:47:21
676 GĄDEK PIOTR M40 OLKUSZ 1 01:57:16
677 CIMPRICH MARCEL M50 ŠENOV ŠENOV 1 01:07:55
678 HERZYK DAMIAN M30 BRENNA HD KOMPLEX 1 01:35:27
679 DRABCZYK ARTUR M30 OSIEK 1 01:57:18
680 OGORZAŁY PIOTR M30 PSZCZYNA NASFOL 1 01:08:09
681 SZUBA MATEUSZ M30 RADLIN RADLINIOKI W BIEGU 1 01:35:28
682 FIJAK ANDRZEJ M50 BIERNA 1 01:47:33
683 JAWORSKA-MAZUR MARTA K30 RZESZÓW 1 01:08:12
684 MASŁOŃ BŁAŻEJ M50 RUDNIK MAŁY 1 01:35:29
685 GAIK MACIEJ M40 BUJAKÓW BIEGNIJ BRACIE 1 01:47:33
686 MAJEK ZBIGNIEW M50 CHORZÓW AUGUSTEAM 1 01:57:18
687 BARABOSZ-PASTERNY EWA K50 CIESZYN CIESZYŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 1 01:08:30
688 SZUMAN RAFAŁ M40 SKAWINA 1 01:57:18
689 PASTERNY ANDRZEJ M50 CIESZYN CIESZYŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 1 01:08:31
690 GRZYB DARIUSZ M50 KLEPACZKA 1 01:35:33
691 TREFON IWONA K40 ROGOŹNIK LECYMY DURŚ 1 01:57:20
692 CIEŚLAR HANNA K16 LESZNA GÓRNA . 1 01:09:25
693 OLSZAŃSKI KAROL M40 KRAKÓW FEAR THE RETURN 1 01:47:44
694 SOŁTYSEK BARBARA K40 CISIEC JUSTFEELFIT 1 01:57:22
695 ZONTEK PATRYCJA K40 BIELSKO-BIAŁA HIGHLANDERS 1 01:09:30
696 GRYGIEREK ROMAN M40 GORZYCZKI KLUB BIEGACZA FARTLEK 1 01:35:41
697 WRÓBEL JAN M30 JELEŚNIA 1 01:47:44
698 LABIAK KRYSTIAN M40 KATOWICE GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1 01:57:22
699 KARWACKA SYLWIA K40 PAWŁOWICE 1 01:10:46
700 KARWACKI RAFAŁ M40 MARKLOWICE GÓRNE 1 01:10:47
701 STABLA TOMEK M50 RYDUŁTOWY 1 01:57:26
702 KAWKA ANDRZEJ M60 WARSZAWA 1 01:11:01
703 HANTULIK ADAM M30 TYCHY CRIK FCA POLAND 1 01:35:48
704 WÓJCICKI KAMIL M30 LISIĘCICE EX TEAM 1 01:47:48
705 POTEPA DAMIAN M30 ŻYWIEC JANOSIK 1 01:57:27
706 SOKOŁOWSKA DOROTA K30 CIESZYN 1 01:12:03
707 WRÓBEL RYSZARD M30 JELEŚNIA 1 01:47:49
708 SOKOŁOWSKI ADAM M30 CIESZYN 1 01:12:04
709 MAŁCZAK MARCIN M40 CIASNA MAFIA TEAM LUBLINIEC 1 01:35:58
710 SZYMASZEK ADAM M40 KRAKÓW 1 01:47:50
711 URBASZEWSKI SŁAWOMIR M50 CHORZENICE BIEGAM BO LUBIĘ 1 01:57:30
712 ZAORALOVÁ SYLVIE K16 CZESKI CIESZYN SK STANISLAVICE 1 01:12:43
713 DOMURAT ZBIGNIEW M50 CHRZANÓW CHRZANÓW BIEGA 1 01:35:59
714 NOWAKOWSKI AREK M30 GLIWICE 1 01:47:50
715 SZYMSKI TOMASZ M40 BYTOM 1 01:57:32
716 EISLER ANNA K30 CIĘCINA NESSI TEAM 1 01:13:12
717 KOCLĘGA MARCIN M30 ZAWIERCIE BIEGAJ Z BANANEM 1 01:36:00
718 BANAŚ PIOTR M50 LUBLINIEC 1 01:47:51
719 STABLA KASIA K40 STANOWICE 1 01:57:32
720 DONCZENKO WIKTORIA K16 CIESZYN 1 01:13:23
721 BOREK BOGUSŁAW M40 STRZEBIŃ O CO BIEGA W KALETACH 1 01:36:03
722 OGRODNIK DAMIAN M40 JASTRZĘBIE ZDRÓJ AMATOR 1 01:47:56
723 KĘDZIORA ŁUKASZ M40 CHRZANÓW PARKRUN CHRZANÓW 1 01:57:34
724 MALIK JAROSLAW M30 ZAGÓRZE 1 01:36:04
725 KANIA PAWEŁ M40 DĄBROWA GÓRNICZA SAINT-GOBAIN SQUAD 1 01:47:59
726 MALINOWSKI ADAM M40 RYBNIK 1 01:57:41
727 WIELECHOWSKA ALEKSANDRA K30 LUBLINIEC 1 01:36:04
728 KOS PIOTR M30 KOBIERNICE BUENA TEAM 1 01:48:00
729 GRABOWSKI BOGUSŁAW M40 ANDRYCHÓW 1 01:57:44
730 RYSZCZYK ADAM M40 RYBNIK RUN2BFREE 1 01:48:03
731 SZCZĘŚNIAK MACIEJ M50 BĘDZIN AMATOR 1 01:57:45
732 KOWALCZYK MARIA K40 LIPNICA MALA 1 01:48:03
733 MOGILSKA KATARZYNA K40 KATOWICE GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1 01:57:45
734 GALOS ZBIGNIEW M50 PŁAZA RUN GLORIA 1 01:36:15
735 PIEŃKO KAMIL M40 PSZCZYNA 1 01:48:05
736 PINKAWA GRZEGORZ M40 KATOWICE GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1 01:57:47
737 KAMIŃSKI DAMIAN M30 JELEŚNIA 1 01:36:20
738 SOWIŃSKI KRZYSZTOF M30 KATOWICE BDB TEAM 1 01:48:06
739 BULANDA ANDRZEJ M40 BIERUŃ 1 01:57:47
740 WĄCHAŁA GRZEGORZ M40 SKAWINA SPRINTEX TEAM 1 01:36:21
741 WCISŁO WOJCIECH M40 KATOWICE 1 01:57:49
742 KALETKA KAMIL M20 ŻYWIEC LKS MAGURA BYSTRA 1 01:57:52
743 KUMOR RENATA K50 LIBIĄŻ RUN GLORIA 1 01:48:19
744 NOWAK TERESA K40 CHRZANÓW RUN GLORIA 1 01:57:52
745 KRAJZA PRZEMYSŁAW M30 JEDWABNO KLUB BIEGACZA JURUND 1 01:36:32
746 KANIA LUIZA K40 WEGIERSKA GÓRKA 1 01:48:19
747 MACIOSZEK JACEK M50 ORZESZE 1 01:57:53
748 MALINOWSKI KRZYSZTOF M50 GILOWICE POWOLI DO CELU 1 01:36:36
749 OLEŚ-ZDECHLIK BEATA K30 ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 01:48:20
750 KAMPKA RAFAŁ M40 SIENNA 1 01:57:58
751 MUSIALSKI TOMASZ TOMASZ MUSIAL M40 TYCHY TKM KANCELARIA 1 01:48:21
752 CHŁAP ELŻBIETA K50 KATOWICE DOLINIARZE.COM 1 01:57:58
753 KAJZER DARIUSZ M50 BIELSKO-BIAŁA 1 01:58:00
754 GAJEWSKI MAREK M30 KATOWICE BDB TEAM 1 01:48:23
755 WOJSA ZDZISŁAWA K40 DABROWA GÓRNICZA W POGONI ZA DUCHEM 1 01:58:03
756 MAJEK KRZYSZTOF M50 KATOWICE AUGUSTEAM 1 01:36:48
757 IZDEBSKI ADRIAN M40 RYBNIK 1 01:48:25
758 POMPA DARIUSZ M40 TYCHY BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1 01:58:03
759 JURSZA MARCELINA K30 POZNAŃ MISIA TOSIA TEAM 1 01:36:53
760 BAGAN GRZEGORZ M40 GLIWICE 1 01:48:26
761 BIEG WOJCIECH M40 KATOWICE BDB TEAM 1 01:58:04
762 DZIDA DOMINIK M30 BRENNA MONIA-TEAM 1 01:36:55
763 CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ M20 BIELSKO – BIAŁA ZBÓJ TEAM ULTRA BESKID SPORT 1 01:48:28
764 REDOSZ OLIWIA K30 ŚWIĘTOCHŁOWICE MOSTOSTAL ZABRZE UNITED 1 01:58:05
765 PLAZA ŁUKASZ M40 BYTOM 1 01:36:56
766 JASICKI KRZYSZTOF M40 TYCHY RUNHOGS TYCHY 1 01:48:34
767 ŻYREK ADAM M30 ŻYWIEC JGP 1 01:58:05
768 SZAREK RAFAŁ M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:36:57
769 JASTRZEMBSKI JAKUB M30 ŻORY 1 01:48:35
770 POGORZELSKI KAMIL M20 BIAŁYSTOK 1 01:58:05
771 GAWLAS JAROSŁAW M40 MNICH 1 01:58:09
772 URBAN PATRYK M30 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 1 01:37:01
773 RYKALSKI DAMIAN M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:37:17
774 GĘBALA DARIUSZ M30 GODZISZKA BESKID GODZISZKA 1 01:37:20
775 WICHARY KAMIL M40 KATOWICE ALIOR RUNNING TEAM 1 01:48:40
776 HORNIK JAREK M50 KATOWICE 1 01:37:22
777 KASTELIK WACŁAW M40 RYCHWAŁDEK OSP RYCHWAŁDEK 1 01:48:41
778 TYSZECKI BARTŁOMIEJ M30 TYCHY BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1 01:58:17
779 WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ M20 WODZISŁAW ŚLĄSKI 1 01:37:24
780 DOBIJA PAWEŁ M20 ŁODYGOWICE 1 01:48:44
781 JANIEC WITOLD M50 ZWONOWICE 1 01:58:19
782 STANKO WOJCIECH M20 NIELEDWIA 1 01:37:25
783 KUPCZAK TOMASZ M40 WĘGIERSKA GÓRKA 1 01:48:44
784 LATASZ MACIEJ M30 ŻYWIEC 1 01:58:19
785 GACA ADAM M30 ZABRZE 1 01:48:48
786 BIGOS GRZEGORZ M40 JAWORZNO GRAMMI 1 01:58:19
787 GRYSZKA PAWEŁ M30 CHORZÓW AUGUSTEAM 1 01:37:33
788 KASPEREK MARCIN M30 CZARKÓW 1 01:48:49
789 BOCZEK KRZYSZTOF M50 WODZISŁAW ŚLĄSKI PER ASPERA AD ASTRA 1 01:58:20
790 JANUSZEK JAKUB M40 BUKOWNO HYDRO ZASAPANI 1 01:37:36
791 MIKOŁAJCZYK MARCIN M40 TYCHY 1 01:58:21
792 JURKIEWICZ ŁUKASZ M40 KIETRZ KS GRYF KIETRZ 1 01:48:51
793 KOZIEŁ SŁAWOMIR M40 BIELSKO-BIAŁA 1 01:37:40
794 IMIOŁCZYK TOMASZ M30 BYTOM KOMANDOS 1 01:48:51
795 SZABELAK WITOLD M40 ZAKOPANE KINGRUNNER ULTRA 1 01:58:38
796 ŻUTEREK DANIEL M30 ŻORY LILI I DOMINIK:) 1 01:48:54
797 ŻUREK MICHAŁ M30 OŚWIĘCIM 1 01:58:41
798 HELBIN JONATAN M20 ŻYWIEC SPRINTEX TEAM 1 01:37:43
799 SOSNA KAZIMIERZ M60 BIERUŃ 1 01:48:54
800 PAWLUS DAWID M30 ŻYWIEC 1 01:58:41
801 SŁOWIKOWSKI PAWEŁ M40 KRAKÓW ITMBW KRAKÓW 1 01:37:46
802 FICEK IZABELA K30 JELEŚNIA 1 01:48:56
803 HASINSKI ARKADIUSZ M30 RYBNIK 1 01:58:42
804 STAŃKOWSKA EMILIA K30 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:37:56
805 ROCZKALSKI MIROSŁAW M50 JAWORZNO NIEZRZESZONY 1 01:48:56
806 STABLA JAKUB M30 PSZÓW SZANSA 1 01:58:43
807 TOKAJ MATEUSZ M30 ZDUŃSKA WOLA 1 01:37:58
808 KOŚCIELNY ŁUKASZ M40 GORZYCE FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1 01:49:03
809 BEŁZAK TOMASZ M30 ŁODYGOWICE 1 01:58:44
810 CIEŚLA WOJCIECH M40 WOJKOWICE 1 01:38:02
811 SENDOBRY ARTUR M40 RUDA ŚLĄSKA 1 01:49:05
812 ADAMCZYK NATALIA K30 ŁODYGOWICE 1 01:58:45
813 KWAK ŁUKASZ M30 STRYSZAWA CZWARTUNIO TEAM 1 01:38:10
814 MIĘKIŃSKI JACEK M40 LIPOWA KWIACIARNIA LILIA 1 01:49:06
815 RĄCZKA JAROSŁAW M50 ŻYWIEC PGB SPORTOWA PACZKA 1 01:58:45
816 SZALA ADAM M60 JEJKOWICE 1 01:38:17
817 KONDRATIUK IRA K20 BIELSKO-BIAŁA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 1 01:49:08
818 SYNOWIEC RAFAŁ M30 CHEŁMEK RATOWNIK GÓRNICZY 1 01:49:12
819 GLAJC ANDRZEJ M50 SKOCZÓW WYPAS RUN 1 01:58:52
820 KUPRYCIUK MICHAŁ M30 USTROŃ 1 01:38:21
821 WRÓBEL MAREK M30 RADZIONKÓW 1 01:49:14
822 BAGSIK ŁUKASZ M30 ZABRZE QTEAM 1 01:38:26
823 JANTAS ANDRZEJ M50 GLIWICE 1 01:49:17
824 KOZIK KRZYSZTOF M40 WOLA POWOLI DO CELU 1 01:58:54
825 KORBUT MIROSŁAW M40 CHRZANÓW PARKRUN CHRZANÓW 1 01:38:28
826 NOWAK MARCIN M40 ŁÓDŹ SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1 01:49:20
827 GAŁUSZKA KATARZYNA K30 ŻYWIEC 1 01:58:55
828 NOSALIK MAREK M50 ŻYWIEC MTA 1 01:38:33
829 OSTROWSKI MIROSŁAW M50 BIELSKO-BIAŁA PRZEWODNIK BESKIDZKI 1 01:49:20
830 GACH-MICHALSKA JUSTYNA K40 RZEZAWA 1 01:58:59
831 CICHOCKI ŁUKASZ M40 STANOWICE DB LESZCZYNY 1 01:38:37
832 ŁATANIK RAFAŁ M50 ALEKSANDRIA DRUGA 1 01:49:24
833 SKĘCZEK ARKADIUSZ M40 GILOWICE POWOLI DO CELU 1 01:58:59
834 BIŃCZAK TOMASZ M30 RUDA ŚLĄSKA ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1 01:49:28
835 ŚWIĘCH GRZEGORZ M40 BIELSKO-BIAŁA 1 01:59:01
836 TALIK MIKOŁAJ M20 BĘDZIN MŁODE WILKI 1 01:49:33
837 BARANOWSKI MIROSŁAW M50 KATOWICE 1 01:59:02
838 KONIECZNY TOMASZ M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1 01:49:39
839 BRZOZOWSKA TERESA K50 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:59:06
840 FLORYS JAKUB M30 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI SEAHORSES 1 01:38:46
841 OŻGA SEBASTIAN M30 TYCHY 1 01:49:40
842 POGORZELSKA ALINA K50 LESZCZYNY DB LESZCZYNY 1 01:59:09
843 STAŃCZAK SZYMON M40 SKOCZÓW STAŃCZAK TEAM – SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 1 01:38:49
844 BIAŁAS KRZYSZTOF M40 ORNONTOWICE ŁAMIGNATY 1 01:49:41
845 MICHALIK JERZY M50 CZERWIONKA-LESZCZYNY 1 01:59:11
846 KIDA MAREK M30 NOWE CHECHLO 1 01:38:50
847 SZUMNY NINA K30 KRAKÓW 1 01:49:51
848 SZEWCZYK KRZYSZTOF M60 WARSZAWA DROGA 1 01:59:12
849 GABRYŚ JANUSZ M40 PODOLSZE BESTIA 1 01:38:52
850 PRZYŁUDZKI JANUSZ M70 MIKOŁÓW STS BIEGATON MIKOŁÓW 1 01:49:54
851 WOLSKI ADAM M50 CZĘSTOCHOWA TEAM AA 1 01:59:13
852 BORYSEWICZ WOJCIECH M30 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA 1 01:38:54
853 STANIROWSKI JAROSŁAW M50 MSTÓW 1 01:49:56
854 MAŁECKA-SMYK BEATA K30 KATOWICE BDB TEAM 1 01:59:13
855 MICOR MATEUSZ M30 GILOWICE GOPR ŻYWIEC 1 01:38:58
856 KULPA MAREK M40 MIĘDZYRZECZE GÓRNE 4QM 1 01:49:57
857 PIĄTKOWSKI ANDRZEJ M40 REDZINY TEAM AA 1 01:59:14
858 FEICHTINGER MAREK M40 ŻORY 1 01:38:58
859 MSZYCA DARIUSZ M50 BLACHOWNIA CHCE CI SIĘ? 1 01:50:00
860 KOLASA MARCIN M40 KRAKÓW 1 01:59:21
861 FRANCZAK PAWEŁ M30 SKAWICA PGW WODY POLSKIE 1 01:39:01
862 SKIBICKI KRZYSZTOF M50 OŚWIĘCIM ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:50:01
863 MACIĄG DAMIAN M30 SOSNOWIEC 1 01:59:22
864 STAŃCZYK PRZEMEK M30 GRUDYNIA WIELKA 1 01:39:05
865 WAWOCZNY MONIKA K30 BIERUŃ 1 01:50:06
866 HENTUNEN TEEMU M40 KRAKÓW 1 01:59:23
867 CZORNIK KAI M20 DĄBROWA GÓRNICZA 1 01:50:09
868 ŻAAK MICHAŁ M40 ZABRZE 1 01:50:09
869 STAWARZ PAWEŁ M40 CHRZANÓW CHRZANÓW BIEGA 1 01:59:29
870 PAJĄK MAREK M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ 1 01:39:13
871 BANASZAK MARCIN M40 GLIWICE 1 01:59:32
872 MISZTAL RAFAŁ M50 CHRZANÓW LOS PANTALONES ROJOS 1 01:39:15
873 ORDOŃ BARTŁOMIEJ M30 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA 1 01:50:11
874 FIJAK ANDRZEJ M50 ŻYWIEC OAZA RODZIN ŻYWIEC 1 01:39:23
875 CIESZYŃSKI WOJCIECH M40 TARNOWSKIE GÓRY IRON MAIDEN 1 01:59:35
876 IWASZKOWSKI DAWID M30 KNUROW TEAM REDYNA 1 01:50:14
877 ZALESKI ARKADIUSZ M50 GLIWICE 1 01:59:36
878 WOJEWODZIC JACEK M50 ANDRYCHÓW 1 01:39:31
879 KARWOT PIOTR M30 DĘBIEŃSKO TEAM REDYNA 1 01:50:15
880 NAZIMEK LILIANNA K40 NOWY SĄCZ SUO TEMPORE 1 01:59:39
881 KULCZYK RAFAŁ M30 SKOCZÓW 1 01:39:32
882 BALCERZAK MARIUSZ M40 ŁÓDŹ SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1 01:50:16
883 ZAMORA MAREK M50 PIEKARY SL. 1 01:59:47
884 KUBICA PRZEMYSŁAW M30 BYSTRA 1 01:50:23
885 BORYCZKA SZYMON M40 MIĘDZYRZECZE 1 01:59:54
886 CZAJKA TOMASZ M40 JASTRZEBIE ZDROJ 1 01:39:34
887 BABINSKI ZBIGNIEW M60 BULOWICE 1 01:59:57
888 PIETRAS MAGDALENA K40 CZĘSTOCHOWA BBL CZĘSTOCHOWA 1 01:39:34
889 DUDZIAK SŁAWOMIR M30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:50:25
890 WOJTAS PAWEŁ M20 KOZY 1 01:39:36
891 SĘK DOMINIK M20 TRZEBINIA 1 01:50:28
892 ŻYREK JAROSŁAW M30 ŻABNICA RUN RYSIANKA TEAM 1 01:50:28
893 BIEGUN RAFAŁ M40 CIĘCINA 1 01:39:43
894 GOŁKA PIOTR M40 WROCŁAW 1 01:39:44
895 PAJĄK GRZEGORZ M30 TARNOWSKIE GÓRY -HCMSA 1 01:50:36
896 OŁOWNIA ŁUKASZ M40 TRZEBINIA ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:39:44
897 SITKO ALEKSANDRA K30 GLIWICE FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM 1 01:50:40
898 SMÓŁKA BARTOSZ M30 TRZEBINIA 1 01:39:53
899 TOCZYDŁOWSKI ŁUKASZ M40 MIKOŁÓW ROZBIEGANALIGOTA 1 01:50:46
900 WYMYSŁO ANDRZEJ M60 PIEKARY ŚLĄSKIE RADA MIASTA 1 01:39:54
901 SIUDA MAGDALENA K30 LIBIĄŻ CHRZANÓW BIEGA 1 01:50:49
902 OŁOWNIA AGNIESZKA K40 TRZEBINIA ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:39:59
903 PILNY KAROL M20 RYDUŁTOWY AKTYWNI RYDUŁTOWY 1 01:50:52
904 CIESLAK RYSZARD M50 KOZY DENISTEAM 1 01:39:59
905 TARNAWSKI ANDRZEJ M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:50:54
906 KOBOSKO PAWEŁ M40 RAJSKO ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:40:02
907 STACHOWSKI DAMIAN M30 STRYSZAWA CZWARTUNIO TEAM 1 01:40:04
908 NYC-ZIMNY MAŁGORZATA K30 KRAKÓW 4TRITEAM 1 01:50:59
909 LIS GRZEGORZ M40 RACIBORZ 1 01:40:07
910 PASTUSZKA PIOTR M50 BIELSKO-BIAŁA 1 01:51:05
911 BIŁKA KINGA K30 BIELSKO BIAŁA 1 01:00:00
912 MAŁECKI JACEK MAREK M30 LIGOTA 1 01:40:10
913 GAJEWSKI DARIUSZ M40 PIEKARY ŚLASKIE 1 01:51:07
914 SUFA-RAJSKI JAROSŁAW M40 ŻYWIEC EATON RUNNING TEAM 1 01:00:10
915 KATOLIK RAFAŁ M50 TYCHY RUNHOGS TYCHY 1 01:40:15
916 ŻELIŃSKI MAREK M50 CHORZÓW 1 01:51:12
917 KORCZYK ANDRZEJ M30 BIELSKO BIAŁA 1 01:00:11
918 SŁOWIACZEK MAREK M40 BOCONOWICE KLUB KIBICA BOCONOWICE 1 01:51:13
919 JASIAK ELŻBIETA K40 BIELSKO-BIAŁA CEVA LOGISTICS POLAND 1 01:00:12
920 GRYT ZBIGNIEW M30 RUDA ŚLĄSKA 1 01:40:26
921 DEWOR MAREK M50 RYBNIK STELLANTIS ACTIVE TEAM 1 01:00:17
922 PĘKALA KATARZYNA K40 KANIÓW 1 01:00:19
923 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR M50 SOSNOWIEC 1 01:40:34
924 ŁUSZCZEK RAFAŁ M40 RUDA ŚLĄSKA FC HALEMBA 1 01:51:29
925 ZEMANEK MAREK M40 STARA WIEŚ 1 01:00:26
926 WAŁĘGA PRZEMYSŁAW M40 BIERNA 1 01:40:36
927 BIEROŃSKI TOMASZ M40 DANKOWICE 1 01:00:31
928 HOLISZ ARKADIUSZ M40 CHYBIE LZS `RYKALEC` ZARZECZE 1 01:51:30
929 SOŁDRA KATARZYNA K30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:00:35
930 PACIOREK NATALIA K30 MOGILANY 1 01:00:42
931 ŻMIJA PATRYK M30 SOSNOWIEC 1 01:40:43
932 DENYSENKO LECH M60 KATOWICE BDB TEAM 1 01:51:38
933 TYRAŃSKI MARCIN M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE BREMBO 1 01:00:43
934 MEKIER BARTEK M40 BYTOM 1 01:40:51
935 SOBCZAK TOMASZ M40 CHORZÓW 1 01:51:43
936 JAKUBOWSKI DAMIAN M30 BRZESZCZE TEAM JEEP 1 01:00:45
937 PORĘBSKA ANNA K20 BIELSKO-BIAŁA 1 01:00:49
938 BEM ADAM M50 KATOWICE GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1 01:41:08
939 WICHROWSKI ZBIGNIEW M50 BIELSKO-BIALA V-MOTOR TEAM 1 01:00:52
940 RÓŻAŃSKI MICHAŁ M40 MIKOŁÓW 1 01:41:08
941 PONIKWIA DANIEL M40 ŁODYGOWICE 1 01:51:53
942 KONDRACKA JUSTYNA K30 SOCHACZEW 1 01:00:53
943 AUKSTUOLYTE INGA K30 VILNIUS CAPITAL RUNNERS VILNIUS 1 01:41:19
944 JURASZEK MARIUSZ M30 ŻYWIEC 1 01:51:53
945 KONIECZNY MARCIN M40 BIELSKO-BIALA 1 01:00:57
946 JEWUŁA MARIUSZ M50 KRAKÓW GARBARNIA KRAKÓW 1 01:41:23
947 MILIK DAGMARA K30 CHORZÓW 1 01:51:58
948 HALENA MARTA K20 MIĘDZYRZECZE GÓRNE EATON RUNNING TEAM 1 01:01:01
949 BŁOTNICKA MARTA K40 GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 1 01:41:23
950 WEGNER TOMASZ M40 PIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 1 01:51:58
951 GALOS MARCIN M40 CZERNICHÓW 1 01:01:03
952 MASTALSKA MARZENA K30 ZABRZE STELLANTIS ACTIVE TEAM 1 01:01:08
953 URBANEK ZBYSZEK M40 PSZCZYNA DAWIDEZ FOTOWOLTAIKA 1 01:41:28
954 ZDYNOWSKI KRZYSZTOF M20 ŻYWIEC 1 01:52:03
955 WÓJTOWICZ IWONA K40 BIELSKO-BIAŁA WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE FREELANCER 1 01:01:12
956 CHODAWSKA DOROTA K30 ZABRZE STELLANTIS ACTIVE TEAM 1 01:01:13
957 GĄSZCZAK MICHAŁ M30 TYCHY RUNHOGS TYCHY 1 01:41:31
958 ANTOŃCZYK KRZYSZTOF M50 HECZNAROWICE 1 01:52:18
959 KĘPKA MONIKA K40 KOSZARAWA TI FLUID SYSTEMS 1 01:01:15
960 PANCHIERZ MARCIN M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MIRAZ RACE TEAM 1 01:41:35
961 TYRAŃSKA DAGMARA K30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE BREMBO 1 01:01:17
962 KUBIS WITOLD M40 CZARKOW RODZINA 1 01:41:38
963 POŻOGA PATRYK M20 PSZCZYNA 1 01:52:26
964 POŁĄCARZ ADAM M40 BIELSKO-BIAŁA . 1 01:01:19
965 STRZAŁKA ROBERT M40 ŻABNICA RUN RYSIANKA TEAM 1 01:41:42
966 RYCZKIEWICZ ANDRZEJ M40 ŻYWIEC MIY-OF-UTE 1 01:52:28
967 BINDA JACEK M50 BIELSKO-BIAŁA WATAHA – ŁĄCZY NAS BIEGANIE NO LIMITS 1 01:01:25
968 KRUK KRZYSZTOF M40 GLIWICE MOSTOSTAL ZABRZE UNITED 1 01:52:32
969 ŚWIĄTEK PIOTR M20 DĄBROWA GÓRNICZA MŁYNARSCY NIERUCHOMOŚCI RUNNING TEAM 1 01:01:33
970 MACHYNIA ŁUKASZ M30 PRASZKA NEAPCO PRASZKA 1 01:41:42
971 DRELISZEK WOJCIECH M50 OGRODZIENIEC 1 01:52:32
972 SKOCZYLAS WOJCIECH M50 KOBIERNICE 1 01:01:33
973 WIECZOREK IRENEUSZ M40 PIEKARY SL 1 01:41:43
974 SYRYŃSKI-GIRO SEBASTIAN M40 OŚWIĘCIM MJ METAL OŚWIĘCIM 1 01:52:34
975 KUBIK KAROLINA K30 BIELSKO-BIAŁA 1 01:01:44
976 LEWANDOWSKI MICHAŁ M50 SIEMIANOWICE SLĄSKIE 1 01:41:52
977 DZIUBINSKI LESZEK M50 LIBIĄŻ RUN GLORIA 1 01:52:34
978 FILIPEK PRZEMYSŁAW M40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:42:02
979 PODGAJNY KRZYSZTOF M60 CHRZANÓW RUN GLORIA 1 01:52:38
980 NOGAJ PAWEŁ M50 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 01:42:02
981 KORAL WOJCIECH M50 BIELSKO-BIAŁA 1 01:52:40
982 SUCHY ZBIGNIEW M40 ŻORY GOD IS GOOD 1 01:42:04
983 WOŁOSZYN RYSZARD M50 BIELSKO- BIALA KLINGSPOR BIELSKO – BIALA 1 01:52:40
984 HANKUS SEBASTIAN M30 ŻYWIEC 1 01:42:13
985 WAJDA RAFAŁ M20 BYTOM 1 01:52:42
986 VAVRIK ROMAN M40 ZILINA V+ 1 01:42:21
987 GŁĘBIKOWSKI DARIUSZ M60 WARSZAWA 1 01:52:46
988 PAPUGA DARIUSZ M50 JAWISZOWICE ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 01:42:25
989 SUCHECKI MARIUSZ M40 CHRZANÓW RUN GLORIA 1 01:52:47
990 NIEWIADOMSKA DARIA K40 RADZIONKÓW 1 01:42:27
991 OPYDO PAWEŁ M40 ZAWIERCIE 1 01:52:51
992 LESIŃSKI MARCIN M40 BIELSKO-BIAŁA LM CONSULTING 1 01:42:30
993 ŁUGOWSKA MARZENA K40 TYCHY BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1 01:52:51
994 MAZUREK DAWID M30 KATOWICE 1 01:42:34
995 WAWRZYCZEK KAMILA K20 ŻYWIEC AWL 1 01:52:58
996 PIEKORZ TADEUSZ M30 WOLA CRIK FCA POLAND 1 01:42:34
997 WYWIAŁ ŁUKASZ M30 WOJKOWICE SAINT-GOBAIN SQUAD 1 01:53:00
998 BIAŁCZAK ŁUKASZ M20 BIAŁYSTOK 1 02:02:28
999 FICEK MAREK M40 PSZCZYNA 1 02:29:42
1000 LEWIŃSKI TOMASZ M40 CZĘSTOCHOWA JEST LEPIEJ RUN TEAM 1 02:02:49
1001 WŁODARCZYK MACIEJ M60 BIELSKO-BIAŁA 1 02:31:25
1002 KORBUT ANNA K40 LIBIĄŻ CHRZANÓW BIEGA 1 02:02:49
1003 CIERNIAK IZABELA K30 ŻYWIEC 1 02:31:29
1004 BARCHACKI JAKUB M30 PRZYBĘDZA 1 02:02:58
1005 MACIĄGA MACIEJ M40 KATOWICE SILESIA MARATHON CLUB 1 02:31:38
1006 HRYMAK STANISŁAW M70 LUBACZÓW 1 02:03:17
1007 RYBKA SONIA K30 CHRZANÓW 1 02:31:52
1008 KLIŚ DAWID M20 BRZUŚNIK ORZEŁ BRZUŚNIK 1 02:03:28
1009 MASKA KATARZYNA K40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE BIEGAJA 1 02:32:10
1010 ACHTELIK KINGA K20 ŻYWIEC ADIDAS RUNNERS WARSAW 1 02:03:31
1011 JASIŃSKA KLAUDIA K40 BYTOM 1 02:32:17
1012 HORNIK ŁUKASZ M20 KATOWICE HAZET 1 02:03:34
1013 LUBOWICKA ANNA K40 TYCHY CRIK FCA POLAND 1 02:03:36
1014 KOWALCZYK ANNA K40 ŚWIĘTOCHŁOWICE #REDLIPS 1 02:32:21
1015 JASTRZĘBSKA-SZYMONEK GABRIELA K30 DĄBROWA GÓRNICZA 1 02:03:36
1016 TKOCZ EWELINA K40 RUDA ŚLĄSKA 1 02:32:45
1017 MARONKA AGNIESZKA K50 KRAKÓW 1 02:33:34
1018 MOTYKA AGATA K50 ŻABNICA RUN RYSIANKA TEAM 1 02:03:41
1019 ZABAWA MAREK M20 RYBNIK 1 02:33:45
1020 GOMOLA ZBIGNIEW M50 RUDA ŚLĄSKA ŁAMIGNATY 1 02:03:47
1021 CIEMAŁA SZCZEPAN M30 WIESZCZĘTA 1 02:34:12
1022 GRZEGORZEK ANDRZEJ M40 STRZELCE OPOLSKIE GMINA STRZELCE OPOLSKIE 1 02:03:47
1023 JAMKA WIESŁAW M60 SKAWINA SPRINTEX TEAM 1 02:34:44
1024 MALINIECKI DANIEL M50 BYTOM NIE LUBIĘ BIEGAĆ 1 02:03:48
1025 NIEUWAŻNY PAWEŁ M50 KOCIERZ MOSZCZANICKI 1 02:34:44
1026 BARAŃSKA WANDA K50 KRAKÓW 1 02:34:57
1027 SZALBOT MAŁGORZATA K20 WISŁA 1 02:04:03
1028 OLSCHIMKE KATARZYNA K40 KATOWICE KS M.E.T.A. 1 02:35:31
1029 CIEŚLOK ADAM M30 WODZISŁAW ŚLĄSKI META 1 02:35:35
1030 KOPIEC DAWID M40 RYDUŁTOWY AKTYWNI RYDUŁTOWY 1 02:04:09
1031 JANOWSKA MAGDALENA K40 KATOWICE TRIDIVIZION TEATHLON TEAM 1 02:35:56
1032 BATOR PAWEŁ M30 OŚWIĘCIM 1 02:04:10
1033 PORWIT-WÓJCIK DOROTA K40 SOSNOWIEC WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1 02:36:24
1034 MAŁECKI JACEK M50 ŚWIETOCHŁOWICE 1 02:04:13
1035 JANOSZEK TADEUSZ M40 KOSZARAWA NIEZRZESZONY 1 02:04:15
1036 KLĘKA ZUZA K30 PRZYŁĘKÓW GRUNT TO REGULARNY TRENING 1 02:36:29
1037 CHECINSKI KRZYSZTOF M30 ŁODYGOWICE 1 02:04:20
1038 SITKO DAGMARA K30 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1 02:37:03
1039 DYLĄG ROMAN M60 DĄBROWA GÓRNICZA 1 02:38:27
1040 LACH ARTUR M40 KRAKÓW 1 02:04:25
1041 SZTYLC JACEK M30 GLIWICE MEDUZY 1 02:04:30
1042 MUCHA MAREK M60 WOLA POWOLI DO CELU 1 02:42:11
1043 DUDKIEWICZ ANNA K40 KATOWICE EKO-OKNA RUNNERS 1 02:42:14
1044 SÓWKA GRZEGORZ M60 CHORZÓW STADION ŚLĄSKI 1 02:04:34
1045 LISSEWSKA KONSTANCJA K30 POZNAŃ REWORGRUNWALD TEAM 1 02:04:42
1046 KISIEL MICHAŁ M30 BIELSKO-BIAŁA PICS STUDIO 1 02:42:47
1047 CZOPEK DAWID M30 RAJCZA 1 02:43:00
1048 CHOJKOWSKI MICHAŁ M40 MYSŁOWICE 1 02:04:48
1049 WÓJTOWICZ MATEUSZ M30 WĘGIERSKA GÓRKA 1 02:43:03
1050 UHORCZAK JAKUB M30 BĘDZIN 1 02:43:44
1051 KOŁOCZEK AGATA K40 CZECHOWICE-DZIEDZICE 1 02:04:57
1052 GRONOWSKI PAWEŁ M40 PAJĘCZNO BBL 1 02:43:53
1053 ŚWIDZIŃSKA-SZWED BARBARA K50 KRZYSZTOFORZYCE RUNNING PERFORMANCE.PL 1 02:44:00
1054 HALSZKA JOANNA K40 SYRYNIA 1 02:05:02
1055 SKAPCZYK DOROTA K30 MIZERÓW 1 02:45:26
1056 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA K40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1 02:05:05
1057 CEPCER JANUSZ M50 ANDRYCHÓW PELETON WADOWICE 1 02:05:24
1058 PALMOWSKA AGNIESZKA K30 GLIWICE PHD RUNNERS 1 02:05:25
1059 KRZYKAWSKI ARKADIUSZ M50 SOSNOWIEC 1 02:48:33
1060 WILK AGNIESZKA K30 ŁAZY 1 02:05:31
1061 PONIKWIA TOMASZ M20 ŻYWIEC 1 02:05:48
1062 GIGOŃ DARIUSZ M50 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 02:06:02
1063 SORDYL ŁUKASZ M40 ANDRYCHÓW 1 02:06:07
1064 LEMAŃSKA KAMPA BARBARA K50 ŁAZISKA GÓRNE 1 02:06:09
1065 BYLICA WIOLETTA K30 TARNOWSKIE GÓRY 1 02:06:16
1066 TONDRYK KRZYSZTOF M30 LIPOWA NIEZRZESZONY 1 02:06:16
1067 POSŁUSZNY DOMINIK M40 DĄBROWA GÓRNICZA 1 02:06:16
1068 MROZEK MATEUSZ M30 ŻYWIEC 1 02:06:16
1069 PIRÓG KONRAD M30 DĄBROWA GÓRNICZA DĄBROWA 1 02:06:17
1070 BRZYKCY MICHAŁ M30 BYTOM RUDZIOLE 1 02:06:22
1071 KĘDRA NATALIA K20 LIBIĄŻ RUDZIOLE 1 02:06:24
1072 ZŁOTOŚ MARIUSZ M50 ŚWIĘTOCHŁOWICE BIEG Z CHRYSTUSEM! 1 02:06:26
1073 PRADELA MARIUSZ M40 ZABRZE DHL RUN CLUB 1 02:06:27
1074 RYK LUKASZ M40 MIKOŁÓW 1 02:06:36
1075 MATUSZCZYK GRAŻYNA K40 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA 1 02:06:50
1076 KANIA JOLANTA K40 DĄBROWA GÓRNICZA 1 02:07:01
1077 KACZOR RAFAŁ M40 SOSNOWIEC PKO BANK POLSKI 1 02:07:03
1078 BANDOŁA RAFAŁ M20 WADOWICE RUN FOR IT 1 02:07:12
1079 SŁOWIK MAREK M30 WOLA JUSTFEELFIT 1 02:07:14
1080 GERYCKI ŁUKASZ M30 BIERUŃ RUNAWAYS 1 02:07:17
1081 REJNIAK MATEUSZ M30 KNURÓW REDYNA 1 02:07:24
1082 PODOLSKI BARTŁOMIEJ M40 TARNOWSKIE GÓRY SPARTAN TEAM 1 02:07:34
1083 ZDYNOWSKI JACEK M50 ŻYWIEC 1 02:07:35
1084 ZAJĄC MARTA K40 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND 1 02:07:37
1085 SZCZECIŃSKI MARIUSZ M40 BIELSKO-BIAŁA SANIT X-TEAM 1 02:07:40
1086 PACUŁA ŁUKASZ M30 ŻYWIEC 1 02:07:43
1087 STOLARCZYK ZUZANNA K40 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA 1 02:07:47
1088 FRĄCZEK MICHAŁ M30 BIELSKO-BIAŁA 1 02:07:49
1089 GUMUŁKA JOANNA K30 PIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 1 02:07:53
1090 CZEMKOWSKA AGATA K20 BIELSKO-BIAŁA 1 02:07:54
1091 PENDLEBURY TIMOTHY M40 GILOWICE 1 02:07:58
1092 PLUDRA MICHAŁ M30 MIKOŁÓW 42K PRO TEAM 1 02:07:59
1093 DOBIJA PAWEŁ M20 ŁODYGOWICE 1 02:08:04
1094 KIDA OLGA K30 NOWE CHECHŁO 1 02:08:08
1095 JASIŃSKI KRZYSZTOF M40 BOJSZOWY NOWE RUNAWAYS 1 02:08:10
1096 MARCAK PRZEMYSŁAW M40 OŚWIĘCIM D.A.M.Y.R.A.D.E. 1 02:08:13
1097 PARTYKA AGATA K40 MIEDZYRZECZE RUNAWAYS 1 02:08:33
1098 GAWEŁ ARTUR M30 PIEKAR ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 1 02:08:36
1099 STOPA ARKADIUSZ M50 KATOWICE SILESIA MARATHON CLUB 1 02:08:41
1100 BALUCH ADAM M40 KATOWICE SILESIA MARATHON CLUB 1 02:08:41
1101 ZUBA RAFAŁ M20 NOWY SĄCZ BLACK RIVER 1 02:09:22
1102 WILCZYŃSKA ANETA K40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 02:09:25
1103 KILICHOWSKI JAROSŁAW M50 WARSZAWA KB DROGA 1 02:09:37
1104 ŁATANIK ANETA K50 ALEKSANDRIA DRUGA 1 02:09:41
1105 KOLANKO ROBERT M40 ŻYWIEC 1 02:09:55
1106 KOLANKO EWA K40 ŻYWIEC 1 02:09:59
1107 GIBAS MARZENA K30 PEWEL ŚLEMIEŃSKA 1 02:10:24
1108 KUBICA MATEUSZ M30 GODZISZKA 1 02:10:35
1109 DUDKA PAWEŁ M40 PEWEL ŚLEMIEŃSKA PEWEL DREAM TEAM 1 02:10:36
1110 WARZECHA ARKADIUSZ M40 TYCHY CRIK FCA POLAND 1 02:10:38
1111 MARCINOWSKI TOMASZ M30 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 02:10:50
1112 KOZYRA OKSANA K30 SKAWINA SPRINTEX TEAM 1 02:11:03
1113 WRONA ANDRZEJ M60 LUBLIN AMATOR – BEZ KLUBU 1 02:11:16
1114 GĄSIENICA-ROJ HELENA K40 ZAKOPANE —– 1 02:11:18
1115 DOMIN ŁUKASZ M40 ZAGÓRZE RUN GLORIA 1 02:11:21
1116 OCZKOWSKI MAREK M20 ŻYWIEC 1 02:11:28
1117 MEKIER ALICJA K40 ZBROSŁAWICE REBEL RUNNER 1 02:11:31
1118 KŁUSAK TOMASZ M20 WIEPRZ 1 02:11:34
1119 FREIBERG ANNA K50 SKAWINA SPRINTEX TEAM 1 02:11:38
1120 NIEMCZYK BARBARA K30 LIBIĄŻ RUN GLORIA 1 02:11:40
1121 CZERNIK RAFAŁ M40 ZABRZE VESPA TEAM 1 02:12:01
1122 SOBOLEWSKA STEFANIA K40 GLIWICE 1 02:12:04
1123 WIEWIÓRA MACIEJ M30 ŻYWIEC GRUNT TO REGULARNY TRENING 1 02:12:15
1124 KORYCZAN MARIUSZ M30 KRAKÓW JA ICH NIE ZNAM 1 02:12:20
1125 KORYCZAN STEFAN M60 LIBIĄŻ 1 02:12:21
1126 WYBRAŃCZYK DOMINIK M30 TYCHY 1 02:12:22
1127 BARCIK WITOLD M40 SZCZAWNICA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 1 02:12:25
1128 SZOBLIK DAREK M40 CHORZÓW SZOBLIK AUTO SERWIS 1 02:12:28
1129 PIGUŁA EWA K50 ZAWADY 1 02:12:52
1130 MOŻDŻEŃ STANISŁAW M20 ZBYTKÓW 1 02:12:54
1131 KUCIEL ROBERT M40 BOLĘCIN KB MCKIS JAWORZNO 1 02:13:02
1132 PATER JANUSZ M40 OŚWIĘCIM MJ METAL OŚWIĘCIM 1 02:13:03
1133 GORCZEWSKA RENATA K50 RYBARZOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE 1 02:13:05
1134 MAJERSKI PAWEŁ M30 WROCŁAW 1 02:13:09
1135 JANUSZ MAREK M40 SOSNOWIEC 1 02:13:14
1136 WRĘCZYCKA IWONA K40 KALETY O CO BIEGA W KALETACH 1 02:13:15
1137 DRUGACZ JAN M20 ŻYWIEC 1 02:13:20
1138 KUBICA-NOWAK JOANNA K40 MILÓWKA LY DENTI TEAM 1 02:13:23
1139 NOWAK ŁUKASZ M40 MILÓWKA LY DENTI TEAM 1 02:13:26
1140 KAMIŃSKI PAWEŁ M50 MUROWANIEC 1 02:13:36
1141 SOBKOWICZ ANNA K50 WROCŁAW 1 02:13:48
1142 STOKŁOSA WITOLD M40 ŻYWIEC 1 02:13:52
1143 BUGAJSKI STANISŁAW M70 ŻYWIEC 1 02:14:00
1144 KACZYŃSKI MAREK M30 RYBNIK MOSTOSTAL ZABRZE UNITED 1 02:14:02
1145 PREJS KAROL M30 KATOWICE 1 02:14:02
1146 STYPCZYŃSKI KRYSTIAN M40 BUCZKOWICE 1 02:14:10
1147 RACZEK WOJCIECH M40 CHEŁMEK 1 02:14:24
1148 ŁASUT WIESŁAW M50 CISIEC 1 02:14:31
1149 PIĄTEK MALGORZATA K60 ŻYWIEC -NZ 1 02:14:34
1150 WOJCIECHOWICZ AGNIESZKA K30 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW 1 02:14:37
1151 PATRYARCHA PIOTR M40 SOSNOWIEC 1 02:14:38
1152 GAWLICZEK ANDRZEJ M30 GLIWICE MEDUZY 1 02:14:42
1153 FORYŚ PIOTR M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ 1 02:14:44
1154 MĘTEL SZYMON M20 ŻYWIEC 1 02:14:54
1155 ZMARZŁY WIKTOR M40 DĄBROWA GÓRNICZA SQUADRON 303 1 02:15:17
1156 MATUSIK MAGDA K40 ŻYWIEC 1 02:15:49
1157 GORCZEWSKI PAWEŁ M50 RYBARZOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE 1 02:15:51
1158 WALIGÓRA ANDRZEJ M70 LIBIĄŻ RUN GLORIA 1 02:15:57
1159 HERLICZKA RENATA K30 GLIWICE AML-FLY TEAM 1 02:15:59
1160 PEPLIŃSKI JAKUB M30 KNURÓW KB ORŁY Z KNUROWA 1 02:16:04
1161 SZTURC KLAUDIA K30 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 02:16:14
1162 BANAŚ TOMASZ M40 KRAKÓW 1 02:16:17
1163 GABRUŚ IWONA K50 CZERWIONKA RYBNICKA GRUPA BIEGOWA 1 02:16:20
1164 LESZCZYŃSKA-PŁONKA ANNA K30 KRAKÓW 1 02:16:24
1165 ŁADOŚ SEBASTIAN M40 WARSZAWA 1 02:16:51
1166 KOCIMSKI JAN M70 SOCHACZEW KM AKTYWNI SOCHACZEW 1 02:17:11
1167 BIENIEK ADRIAN M30 RYCHWALD 1 02:17:14
1168 KACZYŃSKA EWELINA K30 WIELBARK KLUB BIEGACZA JURUND 1 02:17:30
1169 SIERAK MAŁGORZATA K40 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND 1 02:17:31
1170 CHRZĄSZCZ DOMINIK M30 WARSZAWA 1 02:17:32
1171 KOŁODZIEJCZAK BEATA K40 SOCHACZEW SOCHO TEAM 1 02:17:35
1172 RYBARZ ARTUR M50 BRZESZCZE ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 02:17:43
1173 KILAR-HOSZOWSKA SABINA K40 TARNOWSKIE GÓRY MEDUZY 1 02:17:49
1174 KUKIEŁKA JUSTYNA K20 ŁAZISKA GÓRNE 1 02:17:52
1175 PĘDZIWIATR DANIEL M40 CZĘSTOCHOWA BRAK 1 02:18:04
1176 OZIMIŃSKI MACIEJ M30 LIPOWA ŻYWCEM ZABIEGANI 2.0 1 02:18:13
1177 RUDY MALWINA K30 ŁAZY MMA 1 02:18:29
1178 GOLDA KRZYSZTOF M30 CHEŁM ŚLĄSKI 1 02:18:59
1179 CHOCHÓŁ JACEK M30 TYCHY RÓŻOWE UNICORNY 1 02:19:00
1180 STYPUŁKOWSKI DARIUSZ M40 BIERUŃ 1 02:19:01
1181 KASPRZYK WIESŁAW M60 SOSNOWIEC KTOŚ MUSI KONTROLOWAĆ TYŁY 1 02:19:08
1182 SOBIERAJ MAGDA K30 ŻORY 1 02:19:08
1183 PAWNUK JAN M60 TARNOWSKIE GÓRY 1 02:19:11
1184 GĘBSKI GRZEGORZ M50 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 02:19:13
1185 CELER IWONA K40 TYCHY 1 02:19:16
1186 KANTOROWSKA ANNA K30 FRYDEK POWOLI DO CELU 1 02:19:26
1187 ŻYGŁOWICZ SYLWIA K30 MYSŁOWICE 1 02:19:26
1188 SOBEL MAŁGORZATA K50 CISIEC BRAK KLUBU 1 02:19:55
1189 MIERZWA ANETA K40 LUBLIN 1 02:20:00
1190 SZYMANSKA MAGDALENA K30 RUDA SLASKA RUDZIOLE 1 02:00:03
1191 LORENC MAREK M50 ŚWINNA 1 02:20:01
1192 PACHECKI ADRIAN M20 ŻYWIEC 1 02:00:08
1193 WODNIAK ANGELA K30 WOLA POWOLI DO CELU 1 02:20:01
1194 MROZEK MARTA K30 ŻYWIEC 1 02:00:08
1195 ZAJĄC PAWEŁ M40 ŻYWIEC ŻYWIECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 1 02:20:02
1196 BLITZ WOJTEK M40 ŻYWIEC REFLEKSJOLOGIA-ZYWIEC.PL 1 02:00:12
1197 CIOCHOŃ AGNIESZKA K40 SOSNOWIEC 1 02:20:13
1198 WALCZYŃSKA KATARZYNA K40 CIĘCINA 1 02:20:16
1199 NOSAL KRZYSZTOF M40 KRAKÓW 1 02:20:28
1200 WARCHOL PAWEL M30 CHRZANÓW RUN GLORIA 1 02:00:16
1201 CHOŁOTA ANDRZEJ M30 BIELSKO-BIAŁA 1 02:20:29
1202 COJG MATEUSZ M20 RYBNIK 1 02:00:19
1203 PYZEL PRZEMYSŁAW M50 WARSZAWA KB DROGA 1 02:20:57
1204 KRUCZYŃSKI MARIUSZ M40 ŻYWIEC ŻYWIEC 1 02:00:20
1205 CHUDECKA KATARZYNA K40 ŁODYGOWICE 1 02:20:59
1206 KORZEŃSKA AGATA K30 BYTOM 1 02:00:21
1207 JASINOWSKA EMILIA K60 MIĘDZYCHÓD 1 02:21:04
1208 WISZNIOWSKI KRZYSZTOF M40 PRZYSZOWICE 1 02:00:24
1209 MARMURA MAREK M40 CHORZÓW SILESIA MARATHON CLUB 1 02:21:18
1210 DANIELCZUK DOMINIK M30 KATOWICE DOMAN 1 02:00:25
1211 MARONKA BARTOSZ M20 KRAKÓW 1 02:21:25
1212 LEPIARCZYK ANNA K30 RACIBÓRZ MOSTOSTAL ZABRZE UNITED 1 02:00:27
1213 ŚWIĘCKA EWA K50 WODZISŁAW ŚLĄSKI KS M.E.T.A. 1 02:21:34
1214 CIUMAN PIOTR M30 GLIWICE PHD RUNNERS 1 02:00:28
1215 KUDER MAREK M40 WODZISŁAW ŚLĄSKI 1 02:21:37
1216 LACHOWICZ IZABELA K30 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA 1 02:00:29
1217 PILARZ MIROSŁAW M50 BUJAKÓW 1 02:21:48
1218 POLEK WITOLD M40 CHORZÓW 1 02:00:31
1219 NOGAŃSKA MAGDALENA K40 TRZEBINIA 1 02:21:54
1220 WOREK MAGDALENA K40 ŻABNICA RUN RYSIANKA TEAM 1 02:00:34
1221 MICHULEC OLIWIA K20 BYSTRA 1 02:21:55
1222 ZIAJA ROBERT M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ROBERT ALKOHOLIK 1 02:00:41
1223 PRYMAKOWSKA BARBARA K60 TARNÓW 1 02:22:06
1224 KŁUSAK ANETA K40 ŻYWIEC 1 02:00:41
1225 MICHULEC KINGA K50 BYSTRA 1 02:22:10
1226 ŚLEZIAK MAREK M40 WĘGIERSKA GÓRKA 1 02:00:42
1227 KOWALCZYK-GROCHLA AGATA K40 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 02:00:45
1228 RYPUŁA ZENON M60 LĘDZINY ZEN RUNNING TEAM 1 02:23:15
1229 ZDYNOWSKI STANISŁAW M20 ŻYWIEC 1 02:00:48
1230 KONEWECKI MACIEJ M20 ŻYWIEC 1 02:23:15
1231 JERUSZKA PAWEŁ M40 CZĘSTOCHOWA 1 02:00:57
1232 DZIAŁACH ADAM M40 RUDA ŚLĄSKA DISCO RUNNERS 1 02:23:41
1233 TRELA MIROSŁAW M50 LESZCZYNY DB LESZCZYNY 1 02:00:59
1234 CIUPEK ROBERT M50 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 02:24:01
1235 PORĘBA WOJCIECH M40 WIEPRZ 1 02:00:59
1236 ADAMCZAK GRZEGORZ M50 BŁONIE 1 02:24:49
1237 SONAKOWSKI ROMAN M60 SŁOTWINA SPRINTEX TEAM 1 02:01:02
1238 YELIZAROVA OKSANA K20 CZĘSTOCHOWA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 1 02:25:31
1239 TRELA ANIELA K50 LESZCZYNY DB LESZCZYNY 1 02:01:02
1240 SZRAM SERHII M20 CZĘSTOCHOWA BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW 1 02:25:32
1241 SZUBA CZESŁAW M60 RYBNIK AMATOR 1 02:01:11
1242 LESZCZYŃSKI PRZEMYSŁAW M30 KNURÓW REDYNA TEAM 1 02:26:03
1243 SERAFIN MARCIN M30 KATOWICE 1 02:01:16
1244 JASIŃSKI PIOTR M40 KNURÓW REDYNA TEAM 1 02:26:05
1245 KRZYKAWIAK TOMASZ M30 KNURÓW BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1 02:26:06
1246 DITTMANN ROBERT M20 CHORZÓW MOSTOSTAL ZABRZE UNITED 1 02:01:34
1247 KŁUSAK ANETA K20 WIEPRZ 1 02:26:25
1248 PIÓRO GRZEGORZ M40 OŚWIĘCIM ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 02:01:40
1249 PRUSKO TOMASZ M30 PYSKOWICE 1 02:01:43
1250 CZARNOTA KRZYSZTOF M50 ŻYWIEC 1 02:26:58
1251 FIGURA ANDRZEJ M70 CIĘCINA HALNY WĘGIERSKA GÓRKA 1 02:01:46
1252 ZEMCZAK IGA K20 ŻYWIEC 1 02:27:14
1253 ZIAJKA ARTUR M30 LIPOWA 1 02:01:49
1254 KWAŚNY KRZYSZTOF M50 CZECHOWICE-DZIEDZICE SŁODCY 1 02:27:16
1255 RACZEK KATARZYNA K40 BIERNA 1 02:01:49
1256 KOHUT TOMÁŠ M40 FRÝDEK-MÍSTEK 1 02:01:55
1257 SUROWIAK MACIEJ M20 ŻYWIEC 1 02:27:38
1258 MOTULEWICZ JAKUB M20 KRAKÓW 1 02:01:55
1259 GAJOS ANDRZEJ M50 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 1 02:27:40
1260 BALCERZAK ANDRZEJ M60 WARSZAWA -NZ 1 02:27:44
1261 KRÓL PRZEMYSŁAW M30 RYBNIK FENOMEN 1 02:01:58
1262 KOWAL ANDRZEJ M50 CHRZANÓW CHRZANÓW BIEGA 1 02:01:58
1263 RUTKOWSKI MACIEJ M30 DĄBROWA GÓRNICZA SAINT-GOBAIN SQUAD 1 02:02:06
1264 MARCINKIEWICZ KRZYSZTOF M50 BYTOM 1 02:28:17
1265 GUMUŁA TOMASZ M30 KATOWICE 1 02:28:52
1266 PROCHOWNIK KRZYSZTOF M50 PEWEL MAŁA ŻYWCEM ZABIEGANI 2.0 1 02:02:07
1267 SZENOWSKI RAFAŁ M30 KATOWIE 1 02:28:56
1268 MICHAŁOWSKI RAFAŁ M40 GLIWICE 1 02:02:16
1269 LEWIŃSKI WOJCIECH M70 CZĘSTOCHOWA 1 02:29:20
1270 ŚCIERSKA BARBARA K20 BABICE 1 02:02:26
1271 SZYMAŃSKA EWA K40 ŚWIĘTOCHŁOWICE #REDLIPS 1 02:29:29