AKCJA TRENINGOWA

Już teraz rozpocznij przygotowania

W dniu 28 maja 2017 roku w Bielsku – Białej odbędzie się kolejna 25 edycja Biegu Fiata – biegu ulicznego na 10km.
Już po raz trzeci biegacze z Bielska – Białej i okolic będą mogli wziąć udział w przygotowaniach do pokonania dystansu 10km pod okiem doświadczonych biegaczy Ewy-Training and Motivation i Michała-Sklep Biegowy Bielsko-Biała.
Akcja „Bieg Fiata – możesz to przebiec” jest skierowana do wszystkich chętnych bez względu na poziom zaawansowania biegowego.
Akcja organizowana będzie w każdy czwartek o godz. 18.30 na Orliku w Parku Słowackiego przy ulicy Piastowskiej. Trening inauguracyjny odbędzie się 9 marca i zajęcia potrwają do 18 maja.
Spotkania biegowe będą urozmaicone, ćwiczenia zróżnicowane pod względem umiejętności i kondycji uczestników.
Rozgrzewka, elementy siły biegowej, stretching, przebieżki, bieg ciągły, kontrola tempa biegu, przygotowanie psychiczne zawodnika, to elementy, o których dowiecie się podczas treningów. Każdy z uczestników otrzyma prosty plan treningowy zawierający podstawowe elementy treningu. Pokażemy Wam jak powinien wyglądać trening biegowy.

Aby przystapić do akcji nie są wymaagane zapisy, a treningi są bezpłatne.

Organizatorami akcji „Bieg Fiata- możesz to przebiec” są Sklep Biegowy w Bielsku – Białej działający przy Tesco Ekstra przy ulicy Warszawskiej 180, Agencja Sportu i Reklamy Andrzej Filipiak oraz Bielsko – Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.