Pacemakerzy

Damian Luźniak 40 minut

Damian biega od 8 lat. Zaczynał od biegów ulicznych, gdzie przez kilka pierwszych lat walczył z życiówkami na 10km (37:31 – Bieg Fortuny 2017) czy półmaratonie (1:25:32 – Tyski Półmaraton 2018). Obecnie od kilku lat możecie go spotkać głównie na górskich szlakach, co nie znaczy, że zaniedbuje treningów szybkościowych. Będzie to jego debiut w roli pacemaker’a, czuje dużą ekscytację z tym związaną i obiecuje dać z siebie wszystko, żeby pomóc Wam złamać magiczne 40 minut na 10km.

Krzysztof Krzempek 50 minut

Maratończyk i ultramaratończyk. Biegacz z wyboru i z poczuciem humoru. Kilkukrotnie już brał udział w Biegu Fiata. Prezes stowarzyszenia Ultra Beskid Sport z Bielska-Białej oraz trener biegania. Wesprze, zmotywuje, tempa biegu przypilnuje.

Sylwia Bondarczuk 60 minut

Ultrabiegaczka z kilkunastoma ultramaratonami na koncie. Najdłuższy dystans 260km. Aktywność jest trwale wpisana w jej życie, więc na bieganiu się nie kończy. Uprawia wspinaczkę, jeździ na rowerze szosowym, morsuje, macha ciężarkami. Najlepiej odpoczywa w górach, gdzie czuje się jak w domu. Sama o sobie? Wrażliwa dusza z tzw. „zespołem niespokojnych nóg”- jak podkreśla żartobliwie. Zawodowo projektant wnętrz a prywatnie mama dwójki pociech: 20 letniej Karoliny i 13 letniego Krystiana.