Przełożenie zaplanowanego na 31.05.2020 roku 28. Biegu Fiata na jesień.

Nowy termin biegu podamy na stronie www.biegfiata.pl.

Drogie Biegaczki i Biegacze.

W związku z trwającym stanem pandemii jesteśmy zmuszeni do przełożenia zaplanowanego na 31.05.2020 roku 28. Biegu Fiata na jesień (wrzesień lub październik). Nowy termin biegu podamy na stronie www.biegfiata.pl. Data będzie  uzależniona od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Zostanie ustalona i skoordynowana z kalendarzem biegów oraz innymi wydarzeniami organizowanymi w Bielsku – Białej.  Chcemy utrzymać klasyfikację Pucharu Euroregionu Beskidy w biegach ulicznych wspólnie z przełożonym na jesień 12. Cieszyńskim Biegiem FORTUNA oraz 21. PKO Półmaratonem dookoła Jeziora Żywieckiego przeniesionym na 8.11.2020r.

Wszyscy, którzy dokonali opłaty wpisowej i mają nadane numery startowe:

– zachowują je na jesienną edycję

– zachowują je na przyszłoroczną edycję

– mogą przepisać numer na inną osobę

– mogą wystąpić o zwrot opłaty wpisowej na konto, z którego została dokonana po przesłaniu wiadomości /imię, nazwisko, nr startowy/ na adres: biuro@asir.p

Zachęcamy jednak do pozostawienia swoich numerów startowych, dzięki czemu nie będzie konieczności ponownej rejestracji oraz zostanie zagwarantowane utrzymanie wysokości opłaty w przypadku jej wzrostu. Zmniejszy to też problem poniesionych dotychczas wydatków na organizację biegu.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i spokoju. Oczekujemy na starcie 28. Biegu Fiata.